Radošo darbu konkurss "Mana veselīgā ēdienkarte"

Sacensību gars ir lieliska motivācija zināšanu apguvei, tāpēc aicinām 1.- 4. klašu skolēnus piedalīties radošo darbu konkursā “Mana veselīgā ēdienkarte”, kas tiek organizēts kā viena no programmas “Piens un augļi skolai” aktivitātēm.

Konkursā skolēni aicināti izveidot radošus darbus vai projektus, kas attēlo to, kā viņi redz savu ideālo veselīgo ēdienkarti. Darbi var būt zīmējumu kopumi, kolāžas, fotokolāžas, komiksi vai jebkurš cits vizuālais darbs, kas atspoguļo šo tēmu.

Lai pieteiktu klasi dalībai konkursā, klases audzinātājam vai citam izglītības iestādes pāstāvim līdz 22. aprīlim jāaizpilda šī elektroniskā pieteikuma anketa.

Radošie darbi iesniedzami līdz 30. aprīlim, nosūtot uz e-pastu konkurss@vatp.lv vai nogādājot klātienē nodibinājumā “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks”, Ventspilī.

Konkursa nolikums pieejams šeit.

Vairāk informācijas par konkursu un organizatoru sarūpētajām balvām šeit.

Konkursa mērķis ir radošu un izglītojošu aktivitāšu veidā 1. – 4. klašu skolēniem sniegt informāciju par piena un augļu nozīmi, to pozitīvo ietekmi uz veselību un labsajūtu, kā arī veicināt veselīgu paradumu ieviešanu un nostiprināšanu jau bērnībā.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Skolas nosaukums *
Klases grupa *
Pedagoga vārds, uzvārds *
Kontaktpersonas e-pasta adrese *
Kontaktpersonas telefona numurs *
Radošo darbu konkursu “Mana veselīgā ēdienkarte” organizē Lauku atbalsta dienests sadarbībā ar nodibinājumu “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks”, un tas tiek finansēts no Eiropas Lauksaimniecības garantiju fonda un valsts finanšu līdzekļiem.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Ventspils Augsto tehnoloģiju parks. Report Abuse