Prešov v akcii 2019 - Registrácia na športové turnaje
V rámci sídliskového festivalu PREŠOV V AKCII 2019 budú prebiehať amatérske športové turnaje: 17.8. (sobota) turnaj vo futbale, volejbale a tenise (dvojhra) a 18.8. (nedeľa) turnaj v streetballe a tenise (štvorhra).
Hlavnou myšlienkou turnajov je dať príležitosť neprofesionálnym (neregistrovaným) športovcom si zasúťažiť, preto prosíme o rešpektovanie tejto myšlienky pri skladaní svojich tímov.

Dobrovoľné štartovné je 2 EUR/osoba, ktoré zahŕňa občerstvenie, pitný režim a tombolový lístok.
Pre prihlásenie svojho tímu vyplňte nasledujúci formulár.

!! REGISTRÁCIA K VOLEJBALU ZASTAVENÁ !!

Základné informácie k športovým turnajom:

Futbal: Futbal sa bude hrať na trávnatom ihrisku, podľa pravidiel, ktoré obdrží každý kapitán družstva po registrácii. Zloženie tímov je 1 brankár + 4 hráči (prípadne náhradníci, striedanie počas zápasu bude možné len pri polčasovej výmene strán). Trvanie jedného zápasu je 2x7 minút. Každý zápas sa musí skončiť víťazstvom jedného z mužstiev, v prípade remízového stavu v riadnom hracom čase, budú nasledovať pokutové kopy, po 3 kopy na každej strane, plus pripadne ďalšie, kým sa nerozhodne. Zmena pravidiel vyhradená v závislosti na počte prihlásených tímov.

Streetball: Streetball sa bude hrať v telocvični, podľa štandardných pravidiel, ktoré podrobné obdrží kapitán každého družstva po prihlásení. Zloženie tímov je 3+1 náhradník. Zápas sa hrá buď 10 minút alebo víťazí tím, ktorý pred časovým limitom dosiahne prvý 15 bodov.


Tenis: Dvojhry a štvorhry sa hrajú na antukových dvorcoch. Hrá sa na jeden víťazný set do 4 (v prípade výsledku 4:4 rozhoduje tiebreak). Turnaja sa môžu zúčastniť muži aj ženy. Detailnejšie pravidlá budú zaslané po registrácii.

Zmena pravidiel vyhradená!
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service