Долучитися до АВК: обери свій формат!
Привіт, друже!

Раді повідомити, що в 2019 році ми дещо видозмінюємо і спрощуємо формат взаємодії. Ми хочемо, аби кожен та кожна, хто бажає підтримати Асоціацію велосипедистів Києва, міг/могла зробити це в максимально простий та комфортний для себе спосіб.

АВК заснували активісти, і довгий час діяльність організації була можливою лише завдяки активній участі та фінансовій підтримці членів. Наразі ваші внески допомагають нам стало розвиватися і формувати цільовий фонд (endowment) незалежно від іншого фінансування. А також, залучення членів є свідченням того, що наша діяльність є корисною. І ми дякуємо всім, хто долучався і продовжує долучатися до АВК протягом 11 років!

Спрощена система залучення має два формати:
1) "Друг АВК" - внесок в розвиток організації у 300 грн на рік та мінімальна (за бажанням) включеність в діяльність АВК у вільний час. Вашу адресу буде додано до щоквартального дайджесту.
2) "Член АВК" - внесок в розвиток організації у 300 грн на рік, а також активна включеність в діяльність АВК, обов'язкова участь у спільних подіях, співпраця з Радою АВК. Після заповнення онлайн-анкети кандидат/ка в Члени АВК заповнює письмову заяву в офісі, чим затверджує свою відповідальність та згоду брати активну участь в діяльності організації. Рішення про набуття членства ухвалює Рада АВК.


Для того, аби підтримати АВК, заповніть анкету та оберіть комфортний для себе формат.
Якщо Ви вже приєдналися до АВК і сплатили членський внесок раніше, Ви можете вказати це у відповідному полі нижче і обрати для себе формат включення в життя організації.

Способи оплати членського внеску не змінилися: http://avk.org.ua/doluchytysya/.

Дані, залишені у формі нижче, не будуть передані третім особам і необхідні нам лише для якісної комунікації з Вами.

Ім'я та прізвище *
Your answer
Дата народження
Для того, аби ми могли привітати Вас з днем народження :)
MM
/
DD
/
YYYY
Електронна пошта *
Вкажіть, будь ласка, адресу вашої електронної пошти. Вона не буде оприлюднена жодним чином. На електронну адресу ми надішлемо підтвердження реєстрації та сплати. Про всяк випадок, перегляньте теку СПАМ, якщо не отримаєте від нас листів. Також Вашу електронну пошту буде підкріплено до щоквартального дайджесту новин для Членів та Друзів АВК.
Your answer
Телефон *
Your answer
Адреса проживання
Вкажіть, будь ласка, фізичну адресу для того, аби ми надіслали Вам членську картку.
Your answer
Який формат залучення в діяльність АВК ближчий для Вас? *
1) Член Асоціації: сплачує річний членський внесок у 300 грн.; запрошений/а долучатися до всіх ключових активностей, в яких передбачено участь членів АВК; раз рік бере участь у Загальних зборах, а також у проміжних стратегічних сесіях/ воркшопах для членів АВК; отримує щоквартальний дайджест новин для Друзів АВК, а також дайджести з важливими новинами протягом року; включений до спеціалізованої розсилки Членів АВК. 2) Друг Асоціації: сплачує річний членський внесок у 300 грн/отримує щоквартальний дайджест новин для Друзів АВК, а також дайджести з важливими новинами протягом року; за бажанням долучається до активностей АВК відповідно до своїх фахових і громадських інтересів.
Чи є Ви членом/ членкинею АВК? *
Якщо Ви вже приєдналися до АВК раніше і Ваше членство дійсне (або не дійсне) станом на зараз, поставте позначку в полі "Так", а в полі "Інше" зазначте дату завершення Вашого членства.
Required
Чому Ви хочете долучитися до АВК? *
Будь ласка, обґрунтуйте, якою є ваша мотивація вступити до АВК. Чим наша взаємодія буде цінна для Вас та для організації?
Your answer
Якими ресурсами або експертизою Ви хочете/ готові поділитися з АВК?
Your answer
Якщо стати членом АВК вам запропонував хтось із теперішніх членів, вкажіть тут його/її ім'я, будь ласка
Your answer
Бажаєте отримувати щоквартальний дайджест новин для Друзів АВК? *
Це внутрішня розсилка для Друзів, у якій ми збираємо найважливішу інформацію за попередній квартал, а також новини, оголошення, анонси внутрішніх подій.
Бажаєте отримувати щотижневу розсилку велоновин від АВК?
Це загальна розсилка, що виходить по суботах і містить актуальні новини, огляди, статті, анонси велоподій. Підписатися на неї можна самостійно на нашому сайті: http://avk.org.ua/pidpysatysya-na-rozsylku/
Чи даєте Ви згоду на обробку персональних даних? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Асоціація велосипедистів Києва. Report Abuse - Terms of Service