Долучитися до U-Cycle: обери свій формат!
Привіт, друже!

Ми хочемо, аби кожен та кожна, хто бажає підтримати U-Cycle (Асоціацію велосипедистів Києва), міг/могла зробити це в максимально простий та комфортний для себе спосіб.

АВК заснували активісти, і довгий час діяльність організації була можливою лише завдяки активній участі та фінансовій підтримці членів. Наразі ваші внески допомагають нам стало розвиватися і формувати цільовий фонд (endowment) незалежно від іншого фінансування. А також, залучення членів є свідченням того, що наша діяльність є корисною. І ми дякуємо всім, хто долучався і продовжує долучатися до U-Cycle протягом 11 років!

Cистема залучення має два формати:
1) "Друг U-Cycle" - внесок в розвиток організації у 300 грн на рік та мінімальна (за бажанням) включеність в діяльність U-Cycle у вільний час. Вашу адресу буде додано до щоквартального дайджесту.
2) "Член U-Cycle" -  внесок в розвиток організації у 300 грн на рік, а також активна включеність в діяльність U-Cycle, обов'язкова участь у спільних подіях, співпраця з Радою U-Cycle. Після заповнення онлайн-анкети кандидат/ка в Члени U-Cycle заповнює письмову заяву в офісі, чим затверджує свою відповідальність та згоду брати активну участь в діяльності організації. Рішення про набуття членства ухвалює Рада U-Cycle.


Для того, аби підтримати U-Cycle, заповніть анкету та оберіть комфортний для себе формат.
Якщо Ви вже приєдналися до U-Cycle і сплатили членський внесок раніше, Ви можете вказати це у відповідному полі нижче і обрати для себе формат включення в життя організації.

Способи оплати членського внеску: https://u-cycle.org.ua/join-in/

Дані, залишені у формі нижче, не будуть передані третім особам і необхідні нам лише для якісної комунікації з Вами.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ім'я та прізвище *
Дата народження
Для того, аби ми могли привітати Вас з днем народження :)
MM
/
DD
/
YYYY
Електронна пошта *
Вкажіть, будь ласка, адресу вашої електронної пошти. Вона не буде оприлюднена жодним чином. На електронну адресу ми надішлемо підтвердження реєстрації та сплати. Про всяк випадок, перегляньте теку СПАМ, якщо не отримаєте від нас листів. Також Вашу електронну пошту буде підкріплено до щоквартального дайджесту новин для Членів та Друзів АВК.
Телефон *
Адреса проживання
Вкажіть, будь ласка, фізичну адресу для того, аби ми надіслали Вам членську картку.
Який формат залучення в діяльність АВК ближчий для Вас? *
1) Член U-Cycle: сплачує річний членський внесок у 300 грн.; запрошений/а долучатися до всіх ключових активностей, в яких передбачено участь членів U-Cycle; раз рік бере участь у Загальних зборах, а також у проміжних стратегічних сесіях/ воркшопах для членів U-Cycle; отримує щоквартальний дайджест новин для Друзів U-Cycle, а також дайджести з важливими новинами протягом року; включений до спеціалізованої розсилки Членів U-Cycle. 2) Друг U-Cycle: сплачує річний членський внесок у 300 грн/отримує щоквартальний дайджест новин для Друзів U-Cycle, а також дайджести з важливими новинами протягом року; за бажанням долучається до активностей U-Cycle відповідно до своїх фахових і громадських інтересів.
Чи є Ви членом/ членкинею U-Cycle? *
Якщо Ви вже приєдналися до АВК раніше і Ваше членство дійсне (або не дійсне) станом на зараз, поставте позначку в полі "Так", а в полі "Інше" зазначте дату завершення Вашого членства.
Required
Чому Ви хочете долучитися до U-Cycle? *
Будь ласка, обґрунтуйте, якою є ваша мотивація вступити до АВК. Чим наша взаємодія буде цінна для Вас та для організації?
Якими ресурсами або експертизою Ви хочете/ готові поділитися з U-Cycle?
Якщо стати членом U-Cycle вам запропонував хтось із теперішніх членів, вкажіть тут його/її ім'я, будь ласка
Бажаєте отримувати щоквартальний дайджест новин для Друзів U-Cycle? *
Це внутрішня розсилка для Друзів, у якій ми збираємо найважливішу інформацію за попередній квартал, а також новини, оголошення, анонси внутрішніх подій.
Бажаєте отримувати щотижневу розсилку велоновин від U-Cycle?
Це загальна розсилка, що виходить по суботах і містить актуальні новини, огляди, статті, анонси велоподій. Підписатися на неї можна самостійно на нашому сайті: http://avk.org.ua/pidpysatysya-na-rozsylku/
Clear selection
Чи даєте Ви згоду на обробку персональних даних? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of U-Cycle. Report Abuse