Databáze pomáhajících
Vážení,
oslovujeme Vás s žádostí o spolupráci při přípravě na možné zhoršení epidemiologické situace a dopady na zdravotnická zařízení a zařízení sociálních služeb v podobě náhlého nedostatku personálu.

Již v minulosti se ukázala jako přínosná spolupráce se studenty příslušných oborů – zdravotnických škol, lékařských fakult, oboru sociální práce a pečovatelské činnosti, kteří se zapojili v době nouzového stavu do činnosti zdravotnických zařízení a zařízení sociálních služeb nebo dalšími brigádníky a dobrovolníky (dál jen možný pomáhající). Do pomoci se stejně tak zapojili i další dobrovolníci, nejen studenti. Sestavujeme databázi těchto možných pomáhajících, které bychom mohli s jejich souhlasem oslovit v případě akutního nedostatku personálu u některého z poskytovatelů zdravotní a sociální péče ve Středočeském kraji a reagovat tak pružně na vzniklé situace.

Nejde v tuto chvíli o závazek možného pomáhajícího, to bude záviset na dalším jednání a aktuální situaci, cílem je vytvořit seznam, který budeme v případě potřeby využívat a možné pomáhající koordinovat a s poskytovateli péče propojovat.

Jedná se nám v tomto případě především o pomáhající s místem pobytu ve Středočeském kraji. V případě potřeby Vás, coby možné pomáhající, bude kontaktovat pracovník krajského úřadu Středočeského kraje s nabídkou možné spolupráce a na způsobu dalšího propojení.
Jméno *
Příjmení *
E-mailový kontakt *
Telefonní kontakt *
Místo (lokalita), kde můžete pomáhat *
Jak můžete pomoci *
Máte vzdělání v oblasti zdravotnictví? *
Máte vzdělání v oblasti sociální práce / sociálních služeb?
Clear selection
Možná omezení
Případné jméno, příjmení a kontakt na zákonného zástupce (v případě neplnoletosti)
Studujete momentálně sociální nebo zdravotní obor?
Clear selection
Souhlasím se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení EU číslo 679/2016 o ochraně osobních údajů fyzických osob („GDPR“) a využíváním ve shora uvedeném smyslu. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy