Як налагодити експорт в GCC за 2 місяці?
Заповніть анкету для отримання персонального запрошення на івент.
❗️❗️❗️*вхід на захід тільки за запрошеннями.

✅ПРО ЗАХІД:

📌Як українські компанії вибудовують свої експортні стратегії у регіоні GCC, яка продукція та послуги має там попит, як мінімізувати затрати при виході, диверсифікувати ризики та освоїти ринок в середньому за 2 місяці?

👉Поговоримо про це на нашій зустрічі, яка відбудеться 19 грудня 2018 р. у затишному та атмосферному ЦеХАБ (Київ, вул. Хрещатик, 29, 2 пов.) Початок о 16:00.

📌ЧОМУ GCC?
Країни регіону GCC (від Gulf Cooperation Council — Рада співробітництва арабських держав Перської затоки) є одними із найперспективніших ринків у світі, згідно останніх аналітичних досліджень міжнародних маркетингових організацій. Тут зосереджені великі фінансові ресурси, що інвестуються в різні сфери економіки.
☝️Окрім того, демографічна ситуація тум змінюється надзвичайно динамічно. За даними Міжнародного валютного фонду, кількість населення в країнах регіону GCC збільшиться на 2,4% та у 2019 р. сягне 57,6 млн осіб. Саме тому ми вважаємо даний регіон найперспективнішим у контексті розширення ринків збуту для продукту «Made in Ukraine».

✅СПІКЕРИ:
✔️Спеціальний гість: ОЛЬГА ТРОФІМЦЕВА, заступник міністра аграрної політики і продовольства України.
✔️ОЛЕКСІЙ ГРУШЕЦЬКИЙ, експерт з виставкової діяльності, розповість, чому важливо брати участь у виставках, та які з них є найбільш важливими у контексті досягнення успіху у GCC-регіоні.
✔️ІРИНА ВАРАГАШ, президент компанії Econia Ukraine, засновниця торгових марок «Малятко» і «Аквуля».
✔️СВЯТОСЛАВ ДУБИНА, керівник проекту Ukraine Business Hub in GCC, проінформує про досвід спільного освоєння ринку українськими виробниками та про нові можливості для українських підприємців.
(Для інформації: офіс UBH in GCC у м. Дубаї офіційно розпочав свою діяльність 1 листопада 2018 року; у проекту беруть участь 6 українських репутаційних виробників).
✔️Досвідом освоєння ринку GCC-регіону поділятьcя представники компаній, які вже працюють на даному ринку.

✔️Модератор: АНДРІЙ БУЗАРОВ — адвокат, правозахисник, публіцист, журналіст, міжнародний оглядач, політичний аналітик і сходознавець, а також теле - і радіоведучий.

✅ДЛЯ КОГО?
До участі у заході запрошуються українські компанії, які планують вихід на ринки Арабських країн, а також власники бізнесів, які прагнуть збільшити експортні потужності у GCC-регіоні:
✔️харчова промисловість;
✔️виробники промислової групи;
✔️ІТ-сфера.
_________
❗️Увага! Необхідна попередня реєстрація за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXaY0B5nUD2rpcJdCvEREb9NMiumJQ5j1cp8L6W1A_zQtlyQ/viewform

👉Підтвердження про успішне проходження реєстрації надійде на вказану Вами пошту.
Організатори заходу залишають за собою право відмовити у реєстрації у тому випадку, якщо діяльність компанії не співзвучна з тематикою зустрічі.

👉Контактна особа: Святослав Дубина, (067)581-01-98.

💡Інформаційний партнер заходу: Журнал "Бізнес"
💡Кавовий партнер заходу: Phenix Invest Trade
💡Солодкий партнер: СладоДар

ПІБ *
Your answer
Телефон *
Your answer
Компанія *
Your answer
Який продукт/послугу виробляє Ваша компанія *
Your answer
E-mail *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service