E -Klubs 17.08.2016
Notiek: 17.08.2016. plkst. 15:00 – 17:00 LTRK Namā (Krišjāņa Valdemāra ielā 35, Rīgā)

Uzņēmuma digitālā identitāte.

Mūsdienās uzņēmējam ir laicīgi jādomā par sava zīmola, uzņēmuma vai pakalpojuma digitālās identitātes veidošanu un aizsargāšanu. Diemžēl praksē, pieaugot konkurencei, novērojam ļoti negatīvu tendenci – domēnu jomas nepārzināšanas dēļ, uzņēmumi cieš finansiālus zaudējumus un ir spiesti ne tikai pārstrādāt savu PR kampaņu, bet arī uzņēmuma virzību kopumā. Tādēļ, kā .LV domēna reģistra turētājs, esam apkopojuši zināšanas, kuras būtu jāņem vērā ikvienam uzņēmējam un mārketinga speciālistam lai nodrošinātos pret iespējamo zīmola, produkta digitālās identitātes vai idejas zagšanu.
“Mūsdienās domēna vārds vairs nav tikai tehniska nianse, kura nepieciešama, lai strādātu Jūsu mājaslapa vai e-pasta adreses. Tas ir svarīgs aspekts Jūsu uzņēmuma vai zīmola digitālās identitātes veidošanā un aizsargāšanā.”

Seminārā runāsim par:

1. Kas ir domēna vārds un kāda ir tā loma uzņēmuma vai zīmola digitālās identitātes veidošanā un aizsargāšanā?
2. Kā izvairīties no tipiskākajām kļūdām?
3. Ieteikumi, kas jāņem vērā veiksmīga domēna vārda izvēles procesā.
4. Padomi, kas jāņem vērā, reģistrējot domēna vārdu.
5. Kādas ir jaunākās domēnu industrijas tendences, kā tās izmantot savā labā?
6. Minēsim veiksmīgus piemērus, no kuriem smelties iedvesmu, kā arī tādus, no kuru kļūdām vērts mācīties.


Eksperts: Dana Ludviga (LU datorzinātņu pētniece), LU Matemātikas un Informātikas institūta, Tīkla risinājuma daļas (NIC), Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja. 2008. gadā ieguvusi Dabaszinātņu maģistra grādu datorzinātnēs (Mg.sc.comp.).
Zinātnisko kvalifikāciju pilnveidoja, strādājot vairākos Eiropas Savienības 7. ietvara zinātniskajos akadēmiskā tīkla projektos – GEANT, Latvian Grid, Baltic Grid, EGI, u.c. Paralēli projektiem, aktīvi līdzdarbojusies vairākos akadēmiskā tīkla TERENA zinātniskā mārketinga darba grupās, piemēram, TF-CPR un TF-MSP.
Mārketinga kvalifikāciju cēlusi apgūstot Vocational Course on Marketing (RISEBAA), kā arī kārtojot London Chamber of Commerce and Industry certificate (Marketing level 3). No 2010. gada vadījusi projekta GEANT3, kā arī GN3+ Sabiedrisko attiecību un tirgus izpētes darba grupu. Mārketinga pieredzi ieguvusi ne tikai strādājot zinātniskajā sektorā, bet arī virzot un izstrādājot akadēmiskā tīkla, kā arī .LV reģistra mārketinga koncepciju.


Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam dalībniekam vienmēr par brīvu, katram nākamajam – EURO 12,80 + PVN, nebiedriem EURO 42,60 + PVN

Kontaktpersona: Baiba Grēda, 29287313, baiba.greda@chamber.lv
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
Pārstāvētais uzņēmums, organizācija *
Amats *
E-pasts *
Tālruņa numurs *
Pārstāvētais uzņēmums, organizācija ir LTRK biedrs *
Kādas tēmas Jūs vēlētos dzirdēt nākamajos "E -Klubs" semināros? *
Kādi ir Jūsu jautājumi ekspertam par šo tēmu? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy