Vaše vize rozvoje městyse Šatov
Milí spoluobčané,
do rukou se Vám dostává dotazník, který si klade za cíl zjistit, jak si Vy osobně představujete svůj městys. Kde vidíte jeho problémy či potenciály a kam si ho přejete směřovat. Prosíme Vás o odpovědi na následující otázky. Budeme také rádi za Vaše další nápady, myšlenky či vize, které mohou vést ke zlepšení Vašich oblíbených míst. Tyto náměty budou převedeny do vizuální podoby vize rozvoje městyse Šatov, což je soubor mnoha architektonických studií řešících městys a jeho okolí.

Městys Šatov a architekti www.cityupgrade.cz

NEZAPOMEŇTE, PROSÍM, po vyplnění, dotazník stisknutím tlačítka na konci odeslat. Poté se Vám V HORNÍ ČÁSTI DOTAZNÍKU objeví POTVRZENÍ o úspěšném odeslání.

Na adrese: www.satov.cityupgrade.cz můžete také sledovat průběh prací, k rozpracovanosti se vyjádřit a hlavně v klidu domova si detailně prohlédnout výsledek práce - navržené řešení a nápady.

Děkujeme za Váš čas a Vaši spolupráci.

Jste...
Váš věk ...
Your answer
Stabilní katastr 1824
Ortofotomapa 2019
1. Co se Vám vybaví, když se řekne Šatov?
Your answer
2. Jaké je Vaše oblíbené místo v obci?
Your answer
3. Jaké je Vaše oblíbené místo v okolní krajině?
Your answer
4. Existuje v Šatově něco, s čím nejste spokojeni?
Your answer
5. Existují v obci či okolní krajině místa, která jsou podle Vás zajímavá, dnes zanedbaná a zaslouží si rozvoj? Napište, prosím, kde jsou a jak by podle Vašeho názoru měla vypadat.
Your answer
6. Mrzela Vás ztráta něčeho v obci nebo jejím okolí, co jste měli rádi a dnes to již není, nebo se změnilo?
Your answer
7. Když za Vámi přijedou známí, kam je v Šatově nebo v okolí vezmete?
Your answer
8. Chybí Vám (pěším nebo cyklistům) nějaká pěšina, cesta nebo trasa mezi zajímavými místy, která nejsou dosud propojena?
Your answer
9. Jaké kulturní, sportovní či společenské možnosti podle Vašeho názoru v obci chybí a Vy osobně byste je aktivně využívali?
Your answer
10. Myslíte si, že u Vás mohou být obnoveny některé zašlé tradice a činnosti pocházející z historie? Případně založeny nové? Napište které.
Your answer
11. Vidíte u Vás v městyse či okolí turistickou hodnotu či potenciál, který dnes není využíván a bylo by dobré ho rozvinout?
Your answer
12. Pokud byste se chtěli podělit o historické fotografie, obrázky, mapy, důležité zdroje informací a další podobné materiály, můžete nás kontaktovat na email: anna.seimlova@cityupgrade.cz
Your answer
13. Kam chodíte za občanskou vybaveností (nakupovat, k doktorovi, do školy, do kina, do divadla, na večerní zábavu...)?
Your answer
14. Místo pro případné další připomínky a podněty, které nejsou zahrnuty v předešlých otázkách.
Your answer
15. Děkujeme za vyplnění dotazníku, Vaše názory a náměty. Zároveň si Vás dovolujeme požádat o uvedení telefonu nebo mailu pro případné doplnění Vašich námětů.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service