Хочу брати участь у проєкті "Бомбезний GoCamp"!
Ми щиро раді, що ви зголосилися! :)

Якщо раптом ви не бачили події на FB, дублюємо інформацію про проєкт тут.

«Бомбезний GoСamp» - це пришкільні літні багатомовні та багатонаціональні табори із залученням іноземних волонтерів, які відбуваються в прикордонних містечках і селищах Закарпатської та Чернівецької областей. Це - спільна подія Фінського проєкту реформи української шкільної освіти "Навчаємося разом", ГО ''GlobalOffice" і Міністерства освіти і науки України.

Ідея проєкту - запровадити простір для румунськомовних й угорськомовних учнів із етнічних спільнот для вдосконалення знання ними української мови. Ми також хочемо показати, що володіння різними мовами й багатокультурність - це круто, оскільки відкриває безліч можливостей для дітей. Саме тому формат кемпу передбачає участь іноземних волонтерів, які покажуть своїм прикладом, як знання різних мов впливає на них. Окрім цього, участь іноземних волонтерів і багатомовність програми заохотять провести два тижні в пришкільному таборі.

Також цей проєкт є підґрунтям для процесу змін методології - того, як навчати української мови учнів-представників угорської та румунської етнічних громад, а також розширити культурний контекст мовної освіти й спонукати до міжкультурного діалогу. Завдання цього проєкту узгоджені з принципами демократії та правами людини.

Саме тому ми шукаємо 12 учителів української мови та літератури й 12 учителів англійської мови, які вважають себе достатньо відкритими й готовими стати друзями та менторами для 24-х учителів із прикордонних територій Закарпатської та Чернівецької областей і РАЗОМ, під час літніх канікул, провести кемпи для дітей.

Проєкт відбуватиметься в 2 етапи:

8-11 серпня, Козин, табір на Дніпрі
Три дні навчання для вчителів - занурення в тематику, майстерки, обговорення з колегами, ознайомлення з програмою табору, формування команд і знайомство з іноземними волонтерами, міжкультурний досвід.
Мета - підготовка до 2-тижневого кемпу для дітей, який відбудеться під час літніх канікул.

! Оскільки проєкт відбувається у співпраці з Міністерством освіти і науки, кожна учасниця й учасник отримають офіційне запрошення з оформленням відрядження.

Ми просимо учасників приїхати до Києва за власний рахунок. Усе інше - харчування, проживання, трансфер до місця проведення тренінгу, квитки до місця проведення табору та, після завершення табору, додому - за рахунок організаторів проєкту.

12-23 серпня
кемпи в Закарпатській і Чернівецькій областях

Ну що, ви з нами? Тоді ще кілька «плюшок» для учасників! Кожній і кожному з вас:
- сплачується гонорар за проведення кемпу в розмірі 6000 грн (10 днів роботи, із понеділка по п'ятницю);
- покриваються витрати на проїзд до та з місця проведення табору;
- забезпечуються проживання та харчування.

І, само собою, це крута можливість професійного розвитку й співпраці з колегами з усієї країни! А ще - неймовірний шанс усім прокачати свої англійську разом із волонтерами з усього світу, завести друзів із різних куточків планети!

Дедлайн подавання заявки - 20 липня.
Оголошення результатів відбору - до 25 липня.
Зверніть увагу, за потреби ми можемо сконтактувати з вами телефоном.

Якщо сумнівів не лишилося, ходіть заповнювати коротку аплікаційну форму

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of GoGlobal. Report Abuse - Terms of Service