Přihláška na "Konferenci o budoucí podobě STK" v poslanecké sněmovně, v zájmu obnovení zdravé konkurenční soutěže a kvality technických kontrol v ČR
Vážení kolegové autoopraváři,
přijměte prosím pozvánku na "Konferenci o budoucí podobě technických kontrol vozidel", jenž bude poslancem Jiřím Bláhou (ANO) brzy svolána v poslanecké sněmovně, aby politikům poskytla reálný obraz o tom, za jakých podmínek dnešní kontroly probíhají, na co vše má současný diskriminační, korupční a klientelistický systém neblahý vliv, a současně, jak nyní v přechodovém období opět dochází ke špatnému nasměrování lobbisty STK, kterému chceme zabránit!

Podpořte opravárenské řemeslo svou účastí na konferenci, jejíž termín bude brzy oznámen a vyplňte následující formulář, kterým v předstihu potvrdíte svůj zájem o účast a dáte najevo, že Vám toto téma není lhostejné.

Přihláška na konferenci je nezávazná a účast bezplatná, nicméně prosíme o přihlášení pouze ty, co mají o účast skutečný zájem a jsou ochotni nakonec i přijet na konferenci argumentovat a podpořit tzv. malou TK+ME u autoservisů. Mějte přitom na paměti, že jde především o vaší budoucnost a podobná příležitost se nebude jen tak opakovat!

Vždyť možnost provádět kontroly vozidel v každém dostatečně vybaveném a kvalifikovaném servisu třeba i na venkově, blíže majitelům vozidel je v zájmu nás všech.

Děkuji

S uctivým pozdravem za ASEM,
Libor Fleischhans
---

P.S.: Děkujeme za sdílení této pozvánky na Vaše kolegy, kteří by mohli mít o účast zájem také. Čím více se nás sejde, tím více dáme poslancům najevo jak moc nás problémy kolem SME a STK tíží. Stačí sdílet následující odkaz - https://forms.gle/BWwhR8K9VThYiTdA7

Email address *
Telefon *
Telefonní číslo bude sloužit pouze pro SMS infoservis před konáním akce.
Your answer
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Obec *
Your answer
Chci se zúčastnit konference v poslanecké sněmovně *
Termín konání bude vám bude upřesněn emailem či v SMS zprávě. Odhadem se akce bude konat koncem května či začátkem června a to přímo v poslanecké sněmovně v Praze.
Děkujeme
Těší nás, že oživení svého podnikání chcete bojovat a že vám není lhostejné, jak zastarale, nekomfortně, klientelisticky a diskriminačně byznys STK v ČR dnes funguje.

Po odeslání vám emailem pošleme potvrzení. Pokud email neobdržíte do hodiny, prosím kontaktujte nás nejlépe telefonicky, jelikož hrozí, že s vaší účastí nebudeme počítat. I v případě obdržení emailu prosím proveďte kontrolu, zda jsou vámi zadané kontaktní údaje správné a v případě potřebné opravy nás prosím opět kontaktujte. Děkujeme.

A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of IHR-TECHNIKA s.r.o.. Report Abuse - Terms of Service