Registracija į žygį pėsčiomis aplink mūsų šalį "Už švarią Lietuvą!"
Žygio pradžia: Rugpjūčio 16, 2020, PALANGA
Žygio pabaiga: Spalio 30, 2020, PALANGA
Žygio uždaromasis renginys: Lapkričio 7, 2020, KAUNAS

Žygio žemėlapis ir atkarpos: https://bit.ly/3jHtQ9C

„Už švarią Lietuvą!“ – tai pirmasis žygis pėsčiomis aplink Lietuvą, kurio metu grožėsimės Lietuvos gamta ir surinksime pakeliui rastas šiukšles. Kviečiame keliauti kartu visas dienas arba tik pasirinktą atkarpą (–as). Rytą pradėsime 6:30 val. energizuojančia mankšta ir maudynėmis (jeigu bus vandens telkinys), kviečiame visus norinčius prisijungti ir pasimankštinti kartu. 8:00 val. suneštiniai pusryčiai, taip pat kviečiame prisijungti. Po pusryčių, tvarkysimės ir ruošimės dienos žygiui. 9:30 val. iškeliausime numatytu dienos maršrutu. Dienos metu kartkartėmis stosime pailsėti ir užkąsti. Vėlyvi pietūs dienos pabaigos taške, po to šiukšlių rūšiavimas ir skaičiavimas. Poilsis planuojamas nuo 22 val. Prie keliautojų galima prisijungti ir iš vakaro.

Šiukšlių maišais mes aprūpinsime, o jūs pasiimkite savo darbines pirštines šiukšlių rinkimui (daugkartinio naudojimo). Taip pat paskolinsime Fiskars  šiukšlių rinkimo lazdą/žnyples (rekomenduojama). Primename, jog labai svarbu būti darniems su aplinka ir žygio metu "nesukurti" papildomų šiukšlių, tad maistą rekomenduojame atsivežti daugkartinėse dėžutėse, taip pat atsisakykite plastikinių vienkartinių buteliukų ir turėkite gertuvę vandens papildymui.

Mus lydės ekipažas su elektriniu Nissan „E-NV200“ iš Fakto auto, todėl daiktų neštis nereikės. Taip pat visada ieškome sprendimų dėl grįžimo į išėjimo tašką, tačiau gali būti, kad grįžimu reikės pasirūpinti patiems žygeiviams. Esant būtinybei grįžti į pradinį tašką, susisiekite su organizatoriais prieš prisijungiant į žygį.

Kviečiame registruotis atsakingai, nes nuo žygio dalyvių skaičiaus priklauso organizaciniai planavimai: nakvynės vietos, maitinimas, logistika ir kt. Visus užsiregistravusius priimsime gerai pasiruošę, tačiau lauksime visų norinčių, net ir neprisiregistravusių.Žygio organizatorių tel.: +37065520929 arba rašykite el.paštu: zygis@kuryboskampas360.lt
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Pažymėkite atkarpas kurias planuojate žygiuoti kartu. *
Required
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy