Анкета для волонтерів ГО "Гірський рятувальний центр"
"Гірський рятувальний центр" - громадська організація, що об'єднує активістів, волонтерів, гірських провідників та рятувальників з метою популяризації активного відпочинку на природі та створення безпечних умов для нього.

Своєю місією бачимо створення умов для безпечного туризму, тому беремо участь у супроводі туристичних груп (в горах, під час сплавів), долучаємося до організації фестивалів, маркування туристичних шляхів, допомагаємо при рятувальних роботах у горах, проводимо навчання з безпеки під час активного туризму, постійно вчимося та вдосконалюємося.

Нам небайдужий стан навколишнього середовища, тому ми проводимо екологічні акції по прибиранню популярних туристичних місць. А ще ми беремо участь міжнародних грантових програмах, налагоджуємо співпрацю із однодумцями з інших країн.

Для ефективного виконання наших завдань нам часто потрібна допомога волонтерів. Якщо вам близька по духу наша діяльність - ласкаво просимо до нас в команду! Заповнивши анкету, Ви отримуватимете повідомлення про наші заходи, до яких можна долучатися. Запрошуємо разом робити корисні справи та активно проводити дозвілля!
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy