Formularz zgłoszeniowy - kurs rysunku na PJATK Gdańsk - Zima 2019
1. Uczestnik kursu oświadcza, iż wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w zakresie niezbędnym z punktu widzenia przedmiotu niniejszego kontraktu.
2. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie kursu są poufne. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r. nie będą one w żadnym wypadku, ani w żadnej formie ujawniane innym osobom, ani innym podmiotom.
3. Uczelnia zastrzega sobie prawo do fotografowania uczestników kursu na terenie Uczelni i wykorzystywania tych zdjęć do celów promocyjnych. W trakcie trwania Kursu oraz po jego zakończeniu/przerwaniu uczestnik kursu zgadza się na otrzymywanie od Uczelni materiałów promocyjnych i informacyjnych.
4. Uczestnikowi kursu przysługuje prawo do wglądu i poprawiania podanych przez siebie danych oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
5. Korespondencja wysłana na ostatni znany Uczelni adres uczestnika kursu strony uważają za doręczoną skutecznie, jeżeli uczestnik kursu nie powiadomił o zmianie adresu w formie pisemnej.
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Czy jest Pan/ Pani studentem/ studentką PJATK? *
Nr telefonu (będziemy się kontaktować tylko w sprawach pilnych) *
Your answer
E-mail *
Your answer
Czy przesłał/-a Pan/-i dowód wpłaty za kurs na adres e-mail Dziekanatu (gdansk@pja.edu.pl)? *
Czy w chwili zapisu na kurs poprzez niniejszy formularz ma Pan/-i ukończone 18 lat? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of PJWSTK. Report Abuse - Terms of Service