ZAPISY NA ZAJĘCIA POKAZOWE MindCloud Książenice Wrzesień 2019
Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe z Podstaw programowania. Jest to doskonała okazja, żeby zobaczyć, jak prowadzone są nasze zajęcia i czego będziemy na nich uczyć.
Chcąc zapisać dwoje lub więcej dzieci, prosimy o wypełnienie jednego formularza dla każdego dziecka.
W tym formularzu można zapisać dziecko na zajęcia pokazowe. Żeby zapisać dziecko na zajęcia regularne, które startują od października 2019 zapraszamy na naszą stronę mindcloud.pl do zakładki kursy.

Programowanie - warsztaty dla dzieci 8-12 lat
Zapoznanie z podstawowymi pojęciami i konstrukcjami logicznymi z zakresu programowania: warunek, pętla, zmienna. Tworzenie algorytmów w języku blokowym LUA – testowanie i debugowanie napisanych kodów, rozwój cyfrowych kompetencji społecznych oraz zadania kreatywne na serwerze. Uczestnicy wykonują misje na specjalnie przygotowanych przez nas mapach edukacyjnych w grze – aby je zaliczyć niezbędne jest opanowanie podstaw składni języka LUA i zrozumienie czym są pętle, warunki i zmienne. Te zajęcia pomogą dobrać poziom kursu dla dziecka (podstawowy czy zaawansowany)!

Game Studio - warsztaty dla dzieci 10-13 lat
Na zajęciach uczestnicy tworzą własne gry przy pomocy różnorodnych narzędzi programistycznych – od obrazkowego języka Kodu, poprzez App Inventor (gry mobile) i Game Maker (programowanie tekstowe). Na koniec kursu pod okiem trenera realizują gry według własnego pomysłu.
W trakcie realizacji własnych projektów uczą się podstaw składni prezentowanych języków, operują na zmiennych, debugują i przekształcają gotowy kod.

Zapraszamy na kursy w świecie uwielbianej przez dzieci gry. Program spotkań został opracowany przez eksperta metodycznego Microsoft dla edukacji i wykorzystuje potencjał Minecraft do kształtowania kompetencji cyfrowych u najmłodszych. Zajęcia prowadzi 2 trenerów (łączymy kompetencje pedagogiczne i programistyczne) dla grup do 12 uczestników.

Zapraszamy na następujące zajęcia pokazowe:


26 września 2019 (czwartek)
GAME STUDIO 18:00 - 19:00 w Domowej Świetlicy znajdującej się przy Al. Marylskiego 96/3, 05-825 Książenice

ZAPISY: Wasze zgłoszenia zbieramy do 25.09 do godziny 21:00, informacje o zakwalifikowaniu się na zajęcia otrzymacie najpóźniej 25.09 do godziny 21:30. W każdej grupie przewidujemy 12 uczestników - decyduje kolejność zgłoszeń.

KONTAKT DO ORGANIZATORÓW: warsztaty organizuje MindCloud Milanówek - pytania można kierować na milanowek@mindcloud.pl lub 797-490-854, więcej o naszych kursach oraz projektach edukacyjnych na stronie www.mindcloud.pl

Email address *
Imię i nazwisko rodzica/opiekuna *
Your answer
Imię i nazwisko uczestnika: *
Your answer
Wiek uczestnika: *
Your answer
Telefon kontaktowy:
Your answer
Preferowana grupa warsztatowa: *
Zgoda na przetwarzanie danych oraz wykorzystanie wizerunku: *
Zgłaszający wyrażą zgodę na przetwarzanie, uaktualnianie i udostępnianie jego danych osobowych oraz danych osobowych uczestnika niezbędnych do realizacji warsztatów oraz do wysyłania newslettera z informacjami o zajęciach organizowanych lub współorganizowanych przez firmę MindCloud Justyna Płatek. Zgłaszający wyraża zgodę na rejestrowanie wizerunku swojego dziecka (Uczestnika) podczas zajęć oraz wykorzystanie tego wizerunku poprzez umieszczanie zdjęć na stronie internetowej, materiałach promocyjnych oraz w mediach społecznościowych Organizatora w celach informacyjnych i promocyjnych.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of GRAPE IntServ. Report Abuse - Terms of Service