Targi Zajęć Pozalekcyjnych - III edycja, Galeria Emka
Formularz zgłoszenia udziału dla wystawców.

Termin wydarzenia - 7 września 2019, godz. 10.00 - 20.00

Termin wysyłania zgłoszeń - 25 sierpnia 2019

Targi Zajęć Pozalekcyjnych mają na celu zaprezentowanie ofert firm z Koszalina i okolic, zajmujących się szeroko pojętą edukacją pozaszkolną, obejmującą działania kreatywne, plastyczne, techniczne, logiczne, muzyczne, sportowe, naukę języków obcych, wykorzystujące nowe technologie a także wiele innych.

Zapraszamy wszystkie firmy i organizacje pozarządowe przekazujące potrzebną wiedzę, rozwijające umiejętności, pozytywnie wpływające na rozwój umysłowy, psychiczny i fizyczny dziecka do zaprezentowania swojej oferty na terenie Galerii Emka.

Wystarczy zapoznać się z ofertą organizatora Targów, wypełnić formularz, przygotować szkic programu działań na stoisku, określić ile powierzchni będzie Wam potrzebne i skontaktować się z nami.

Monika Wyrzykowska - tel. 602 613 003
Karolina Hering - tel. 515 293 603
mail: marketing@imprintmedia.pl

Dziękujemy i zapraszamy!
Imprint Media, zespół promocji i marketingu Galerii Emka
Nazwa Firmy *
Your answer
Adres siedziby *
Your answer
Osoba odpowiedzialna za organizację ze strony firmy *
Your answer
Tel. do organizatora stoiska *
Your answer
Email do organizatora stoiska *
Your answer
Prezentowane usługi lub towary *
Your answer
Wybrany pakiet z prezentacji organizatora Targów *
Proszę o zwolnienie z opłat związanych z udziałem w Targach. Przygotowuję ofertę warsztatów, animacji lub innych działań aktywnie angażujących odwiedzających Targi *
Oferta działań animacyjnych na stoisku - opis *
Your answer
Propozycja prezentacji na scenie - opis *
Your answer
Proszę podać wymiary stoiska w m2 *
Your answer
Dostęp do prądu *
Prosimy o przesłanie dokumentu z opisem działań na stoisku, jeśli opis jest dłuższy niż pole udostępnione powyżej. Do dokumentu można dołączyć zdjęcia prezentujące Państwa stoisko lub produkty. Jeśli jest to możliwe, prosimy o naszkicowanie kształtu powierzchni zajmowanej przez stoisko.
Dokument należy przesłać na adres marketing@imprintmedia.pl
Zgoda na wykorzystanie danych osobowych *
Podając dane kontaktowe w tym formularzu i wyrażając zgodę na wykorzystanie danych osobowych wyrażają Państwo jednocześnie zgodę na kontakt z Państwem drogą mailową w wypadku wszelkich zmian lub potrzeby przekazania istotnych informacji związanych z wydarzeniem. Dane osobowe są chronione zgodnie z brzmieniem ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity - Dz.U.02.101.926 z późn. zm.) przed dostępem nieuprawnionych osób trzecich. Przysługuje Państwu prawo wglądu i poprawiania swoich danych osobowych, co mogą Państwo zrobić kontaktując się z Galerią Emka przez e-mail: marketing@imprintmedia.pl.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service