Акредітація ЗМІ на перший регіональний Український Жіночий Конгрес в Одесі
Український Жіночий Конгрес відбудеться в Одесі 18 травня за ініціативи Міжфракційного депутатського об’єднання у Верховній Раді України «Рівні можливості». Більше 60 учасників та учасниць з Півдня України обговорять завдання, які визначив Перший Український Жіночий Конгрес, і підготують нові тези для обговорення розвитку ґендерної політики на місцях.

У заході візьмуть участь Ірина Геращенко, Перший заступник Голови Верховної Ради України, Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях, народні депутатки Альона Бабак, Світлана Войцеховська, Марія Іонова та Олена Кондратюк, Уряд представлятиме Геннадій Зубко, віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, а Одеську обласну державну адміністрацію - її голова Максим Степанов.

Запрошені до тематичних обговорень представники міжнародних організацій та посольств, а також активні та успішні жінки і чоловіки з політики, бізнесу та неурядового сектору з Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

Конгрес має на меті об'єднати зусилля усіх учасників та зацікавлених осіб довкола ідеї забезпечення ґендерної рівності в різних секторах українського суспільства, як базового елементу сталого розвитку нашої держави.

Час проведення: 18 травня з 9:00 до 18:00
Місце проведення: готель «Гагарін», вул. Гагаринське плато, 5Б.

З питань сприяння в організації інтерв’ю чи коментарів організаторів та спікерів Конгресу звертайтесь до пресс-секретаря Українського Жіночого Конгресу в Одесі Віри Грузової : womenua.today@gmail.com, 093 703 57 93.

Вихід спікерів та спікерок, організаторів до преси передбачається під час перерв між дискусійними платформами. Точний час буде уточнено та повідомлено акредитованим ЗМІ.

Акредитація триває до 16 травня 18:00
Назва ЗМІ *
Вкажіть, будь-ласка, телеканал/ сайт/ газета
Your answer
Прізвище та Ім'я журналіста *
Your answer
е-mail журналіста для оперативної комунікації *
Your answer
Додатковий е-mail (редакції)
за потреби
Your answer
Телефон журналіста для оперативної комунікації *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms