Obce, změna klimatu a uhlíková stopa. 11. prosince
Přihláška na seminář. Místo konání: Urban Centrum Brno, Mečová 5, Stará radnice, Brno. 11. prosince 2018. Seminář je zdarma. Pořádá Ekologický institut Veronica.
Email address *
Jméno a příjmení *
Your answer
Organizace
Your answer
Odkud jste se o akci dozvěděl
Shrnutí
Odesláním se závazně přihlašuji na seminář dne 11. prosince 2018. Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí. www.sfzp.cz a www.mzp.cz. Akce se koná ve spolupráci s Urban centrem Brno.

V souvislosti s Vaší účastí na akci Vás žádáme o vyplnění výše specifikovaných osobních údajů. Tyto osobní údaje od Vás pořadatel, ZO ČSOP Veronica, potřebuje pro následující účel: doklad o uskutečnění akce, zpracování závěrečné zprávy pro projekt. Současně Vás informujeme, že v průběhu akce bude poři­zována její fotodokumentace. Fotodokumentace bude pořizována zejména tak, aby zachycovala průběh akce jako celku, nikoliv konkrétní jedno­tlivce. Pokud máte vůči tomuto jakékoliv výhrady, prosím obraťte se na pořadatele akce. V souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, si Vás dovolujeme informovat, že Vámi poskytnuté osobní údaje budeme zpracovávat výhradně pro výše uvedené účely. Pořadatel zajistí likvidaci osobních údajů, jakmile pomine účel, pro který byly osobní údaje poskytnuty.

A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service