Večer otázek a odpovědí
pro všechny zájemce o základní výcvik v procesově orientované psychologii.

Termín online setkání s garantem výcviku - Mgr. Stáňou Študentovou, Dipl. PW - proběhne v pátek 26.2.2021 v 19:00 našeho času (CET).

Po vyplnění registračního formuláře s vámi budeme závazně počítat a před setkání obdržíte na uvedený email pozvánku na Zoom setkání.

V případě dotazů či technických potíží nás prosím kontaktujte na vycvik@processwork.cz

Děkujeme za váš zájem o procesovou práci.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno *
Příjmení *
Telefon: *
Email: *
Poznámka nebo vzkaz
Účastník/účastnice tímto poskytuje Institutu procesově orientované práce, z. s. (dále „IPOP), jako správci údajů, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, dále jen „zákon“) a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, obecného nařízení o ochraně osobních údajů souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu výše uvedených pro evidenci zájemce o kurz. Tímto rovněž potvrzuje, že byl/a seznámen/a se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře, a že všechny údaje jsou přesné a pravdivé a poskytovány dobrovolně. Rovněž tímto souhlasí se zařazením poskytnutých osobních údajů po dobu neurčitou do databáze účastníků/účastnic IPOP. V  poskytnutí osobních údajů je účastníkovi/účastnici poskytnuto v písemné podobě poučení v souladu s čl. 13 Nařízení, týkající se zpracování osobních údajů. Účastník/účastnice je oprávněn svůj souhlas se zpracováním osobních údajů kdykoliv odvolat. Správcem údajů je Institut procesově orientované práce, z. s., Na Petynce 717/46,169 00 Praha 6,  IČO: 228 189 36. Správce prohlašuje, že poskytnuté údaje budou použity pouze pro interní účely IPOP, z.s. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Institut procesově orientované práce. Report Abuse