Prihláška na stretnutie v Banskej Bystrici
Vitaj v prihlasovacom formulári k stretnutiu Kvír aktivistickej platformy Saplinqu v Banskej Bystrici!

Stretnutie prebehne v sobotu 25.5.2024 v čase od 10:00 do 16:30.

Doobedu od 10:00 do 13:00 prebehne otvorená diskusia v rámci projektu PRIDEme, na ktorej sa spolu s pozvaným hosťovstvom porozprávame o tom, ako prinášať kvír perspektívy a myslieť na kvír skúsenosti v priestoroch, ktoré nie sú špecificky kvír. Ak organizujete akcie pre verejnosť, máte vlastný spolok či pracujete v komunitnom či kultúrnom centre, na tejto diskusii sa dozviete ako vytvárať prostredie priateľské pre LGBTI+ ľudí. Na diskusiu sú vítanx všetci a všetky, ktorých zaujíma kvír inklúzia.

Poobede od 14:00 do 16:30 prebehne komunitný program pre všetkých kvír ľudí a spojenectvo. Bude zameraný na tvorivé a komunitné aktivity, v priebehu ktorých sa viac spoznáme, budeme sa rozprávať, spoločne tvoriť a deň zakončíme malou tvorivo-aktivistickou činnosťou, ktorá bude súčasťou kampane Dúhová stužka. 

Stretnutie prebehne v priateľskom a neformálnom duchu s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi a chutným vegetariánskym a vegánskym občerstvením. 

Na stretnutie sa registrujete prostredníctvom tohto prihlasovacieho formulára. Niekoľko dní pred akciou vám pošleme všetky informácie o mieste konania stretnutia a o ďalších detailoch. V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na emailovej adrese komunitne.organizovanie@saplinq.org

Tešíme sa na vašu účasť!

Tím komunitného organizovania Saplinq

Projekt je financovaný Európskou úniou v rámci Európskeho zboru solidarity.

Projekt bol podporený Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava v rámci Programu Stronger Roots for Civil Society. Cieľom programu je zvýšiť rezilienciu organizácií občianskej spoločnosti a ich spolupracujúcich organizácií, posilniť ich sociálny kapitál a začleniť ich do komunít a spoločenstiev, v ktorých realizujú svoje činnosti. 

Projekt je financovaný Európskou úniou z Programu Občianstvo, rovnosť, práva a hodnoty. Prezentovaný obsah a názory vyjadrujú stanovisko autora/autorov a nemusia sa zhodovať s názorom Európskej únie alebo Nadácie otvorenej spoločnosti Bratislava. Ani Európska únia, ani Nadácia otvorenej spoločnosti Bratislava za ne nenesú zodpovednosť.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Saplinq. Report Abuse