Warsaw Film Talent Camp - Konsultacje marketingowe
Kino w Trampkach motywuje utalentowanych filmowców do tworzenia filmów dla dzieci i młodzieży

Belgijska Perspektywa
7-8 czerwca 2018
FINA ul. Wałbrzyska 3/5, 02-739 Warszawa

Kino w Trampkach to festiwal, który programowo inicjuje wydarzenia dla polskiej branży filmowej, prezentuje najlepsze praktyki producenckie, zaprasza gości, którzy opowiadają o swoim doświadczeniu reżyserskim, scenariuszowym i dzielą się praktycznymi wskazówkami z zakresu tworzenia seriali telewizyjnych, filmów pełno i krótkometrażowych dla dzieci i młodzieży.

W tym roku, już po raz czwarty, zaprosiliśmy reprezentantów z kraju wiodącego w produkcji dziecięcej i młodzieżowej – do podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem z profesjonalistami z Polski. W tym roku będą to Belgowie.
Chcielibyśmy by spotkania branżowe na Kinie w Trampkach, czyli Warsaw Film Talent Camp, były kreatywnym tyglem wymiany wiedzy, doświadczenia i umiejętności, a także miejscem łączenia ludzi i pomysłów.

Poniższy formularz jest zgłoszeniem uczestnictwa w konsultacjach marketingowych swoich projektów na każdym etapie rozwoju filmu. Prowadzącą konsultacje będzie Barbara Van Lombeek z firmy The PR Factory, którą założyła w 2009 roku. The PR Factory świadczy usługi marketingowe i promocyjne zarówno dla lokalnych dystrybutorów w krajach BENELUXu, jak i producentom podczas najważniejszych festiwali na świecie (Cannes, Berlinale, Wenecja).

Na konsultacje jest ograniczona liczba miejsc. Organizator wraz z prowadzącą konsultacje wybierze najbardziej interesujące projekty. Zostaną oni poinformowani drogą mailową na początku czerwca.


Dodatkowych informacji udziela:
Koordynator Warsaw Film Talent Camp: Maks Piłasiewicz, tel. 511 124 436 , maks@kinowtrampkach.pl

Patronami wydarzenia są Ambasada Belgii, Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych, Stowarzyszenie Autorów ZAIKS, Filmoteka Narodowa - Instytut Audiowizualny

Warsaw Film Talent Camp jest częścią Festiwalu Kino w Trampkach. Festiwal finansuje Miasto Stołeczne Warszawa, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Polski Instytut Filmowy.


Email address *
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Zawód *
Your answer
Firma *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Doświadczenie w produkcji filmów dla dzieci: *
Mam projekt na etapie: *
Tytuł projektu *
Your answer
Synopsis / Eksplikacja reżyserska (PO ANGIELSKU) *
Your answer
Dla jakiej grupy wiekowej przygotowywany jest film ? *
Your answer
Jakie masz cele na ten moment związane z ww. projektem *
Required
Czy posiadasz już materiały dotyczące filmu?
Your answer
Wyrażam zgodę na dopisanie mojego adresu e-mail do newslettera festiwalu Kino w Trampkach *
Wysłanie tego formularza jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu zapisu na Warsaw Film Talent Camp oraz zgodą na obecność na materiałach dokumentacyjnych w postaci nagrań oraz fotografii wykonywanych przez organizatora. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms