PÓŁKOLONIE W CKIP 27 LIPCA - 9 SIERPNIA 2020 "WYLOGUJ SIĘ DO ZIELENI" - Formularz zgłoszeniowy
Ponownie hałasujemy!

Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny możemy organizować dla Was dwa tygodnie niezapomnianej przygody! Zaangażowanie młodzieży w poprzednich edycjach lwt (2017 i 2019) w ramach przygody zwanej „Oranżada w słońcu” wykreowało dla mieszkańców sentymentalne i wartościowe wydarzenie. Wehikuł czasu został pozbawiony drogocennego paliwa, ale program lato w teatrze trwa dalej.
Zdajemy sobie sprawę, że ostatnie miesiące wprawiły Nas wszystkich w dziwny czas niepewności i przestoju, a zajęcia szkolne bez kontaktu z rówieśnikami i ulubionymi nauczycielami, to jednak nie to samo, zaś nauka on-line jest nie lada wyzwaniem.
Dlatego temat tegorocznego lata w teatrze pomoże Nam wszystkim WYLOGOWAĆ SIĘ z obecnej sytuacji!!
Kochani, zapraszamy Was do wzięcia udziału w projekcie „Wyloguj się do zieleni”
Zbudujemy „bazy”, ścieżki, szałasy, tor przeszkód, „małpi gaj”, czyli taką scenografię, która z pewnością odwoła się do sentymentalnych czasów spędzanych przez rodziców uczestników.
Będziemy realizować się teatralnie, muzycznie, rytmicznie, plastycznie, scenograficznie. A przede wszystkim będziemy wspaniale się bawić, by stworzyć kolejne wyjątkowe widowisko.
Wchodzimy w zielone! czyli będziemy czerpali siłę z natury i z tego co nas otacza!

W ramach półkolonii zapewniamy:
- 6h warsztatów dziennie (teatralne, muzyczne, scenograficzno-plastyczne)
- wyżywienie w postaci obiadu
- wspaniałą atmosferę
- włączenie się w spektakularne widowisko

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną przewidujemy selekcję zgłoszeń ze względu na ograniczoną ilość osób, zaś warsztaty odbędą się z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego. Jednocześnie informujemy, że udzial w warsztatch przeznaczony jest dla uczestników w wieku 12-18 lat.
Przed rozpoczęciem półkolonii należy wypełnić deklarację oraz kartę kwalifikującą uczestnika półkolonii, która będzie dostępna po zakwalifikowaniu się do projektu.
Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy