Reģistrācija Labdarības ballei 2.dec. Daugavpilī
Plkst. 17:00 sāksies svinīgā Labdarības balle. Vakara gaitā balles dalībniekus izklaidēs dziedātājs un TV vadītājs Andris Kivičs, komponists Gaitis Lazdāns, saksafonists Raitis Stašāns, dziedātāji Dima Milenins, Kamilla un Lidija Breska. Ir paredzēta arī labdarības izsole, kuras laikā balles viesi varēs iegādāties vērtīgas lietas un pakalpojumus, tādējādi veicot ziedojumu kopīgajam mērķim. Balles patronese - daugavpiliete Mrs. Top of the World titula Mrs. Queen 2018 ieguvēja Darja Orlovska būs sarūpējusi viesiem greznu vakariņu cienastu. Ielūgumu uz balli var iegādāties ikviens, kurš vēlas pavadīt 2.decembra svētdienas vakaru skaisti un ar cēlu mērķi.
Labdarības balles ielūgumu varat saņemt, veicot ziedojumu 25 Eur apmērā, un reģistrējoties te. Reģistrācija ir uzskatāma par apstiprinātu tikai pēc ieejas ziedojumu veikšanas uz norādītajiem rekvizītiem. Ielūgums Jums tiks izsūtīts elektroniski uz norādīto e-pasta adresi.
Dress code: Black Tie/vakarkleitas
Email address *
Vārds, Uzvārds *
Your answer
Tālruņa numurs *
Your answer
Cik personām galdiņu rezervējat? *
Your answer
Jūsu e-pasta adrese *
Your answer
Reģistrācija ir uzskatāma par apstiprinātu tikai pēc ieejas ziedojumu veikšanas uz norādītajiem rekvizītiem - 25 eur/ielūgums vienai personai
Konts ziedojumiem:
Saņēmējs: Fonds “Miss &Mrs. Top of the World”
Reģ.Nr.: 40008269526
Ziedojumu konta numurs: LV07HABA0551044273407
Ziedojumu nosaukums: „Labdarības balle”

Ielūgums Jums tiks izsūtīts elektroniski uz norādīto e-pasta adresi 2-5 dienu laikā.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy