Formularz zgłoszeniowy na konferencję TechSpo'20
Kraków, 14-15 września 2020 r.
Nazwisko *
Imię *
Tytuł/stopień *
Adres e-mail *
Miejsce pracy/afiliacja *
Udział *
Tytuł wystąpienia/prezentacji/warsztatu
Abstrakt referatu lub opis prezentacji/warsztatu (1600-2000 znaków ze spacjami oraz skrócony wykaz bibliografii)
Dane do faktury (osoby chcące otrzymać FV)
Jestem zainteresowana/zainteresowany publikacją w: *
Uwagi dodatkowe
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wydział Humanistyczny Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie (WH AGH) z siedzibą przy ul. Gramatyka 8a. 2. Administrator danych osobowych – WH AGH - przetwarza Pani/Pana dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail, afiliację) na podstawie obowiązujących przepisów prawa oraz na podstawie udzielonej zgody w celach związanych z udziałem w Konferencji TechSpo'20 oraz w celach archiwizacyjnych. 3. WH AGH zbiera tylko te dane, które są niezbędne do udziału w organizowanym wydarzeniu oraz nie udostępnia ich podmiotom trzecim. 4. W związku z korzystaniem z formularzy Google przekazane dane mogą być przesyłane poza obszar EOG, na co WH AGH nie ma wpływu.
*
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach organizacyjnych
Skorzystanie z powyższego formularza i kliknięcie "Prześlij" oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora Konferencji TechSpo'20 w celu realizacji wydarzenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zarejestrowania zgłoszenia i udziału w wydarzeniu. Jeżeli nie wyrażacie Państwo takiej zgody, prosimy nie korzystać z tego formularza. Informujemy Państwa o prawie żądania dostępu do swoich danych oraz możliwości ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i odwołania wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Pozyskujemy tylko niezbędne dane dla realizacji podanego celu i nie przechowujemy ich dłużej niż jest to konieczne.
*
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach promocyjnych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora Konferencji TechSpo'20 swoich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email) w celu otrzymywania od Organizatora informacji o przyszłych realizowanych lub współrealizowanych wydarzeniach
Czy wyraża Pan/i zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach promocyjnych? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy