zgłoś Twój udział w TuMiTuP!
Serdecznie zapraszamy na drugie spotkanie TuMiTuP. NGO MeetUp.

Są to spotkania branżowe koszalińskich społeczników, wolontariuszy i działaczy organizacji pozarządowych. Podczas nich uczymy się od siebie, wymieniamy swoją wiedzą i doświadczeniem, poznajemy i integrujemy.

Wydarzenie odbędzie się 14 marca (czwartek) o godz. 18 w Minibrowarze Kowal (ostatnia sala).

Tym razem przygotowaliśmy 4 wystąpienia:

Dariusz Pawlikowski - dyrektor Koszalińskiej Biblioteki Publicznej oraz wieloletni organizator Festiwalu Integracja Ty i Ja, podzieli się z nami doświadczeniami i wnioskami jakie zdobył podczas organizacji tak dużego wydarzenia.

Mateusz Prus - dziennikarz i organizator Good Vibe Festival, pokaże na swoim przykładzie, że nawet nie mając organizacji pozarządowej z dużym zespołem i budżetem możemy zorganizować wydarzenie znane i cenione w Polsce.

Daniel Borek - organizator akcji MotoMikołaje, opowie nam jak wokół swojej pasji możemy skupić wiele osób i podmiotów oraz że każde nawet nietypowe hobby możemy przekuć w pomaganie innym.

Piotr Szarszewski - wykładowca Politechniki Koszalińskiej podzieli się z nami wiedzą na temat tego jak możemy skutecznie wypromować nasze działania i organizacje nawet wtedy, gdy nie dysponujemy budżetem.

Po wystąpieniach (4 x 20 min.) zaplanowaliśmy czas na integrację i poznawanie się.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Po zakończeniu wydarzenia, w Kowalu odbędzie się wieczór z muzyką na żywo. Chętni mogą w przyjemnej atmosferze kontynuować rozmowy i poznawanie się.
TuMiTuP. NGO MEETUP KOSZALIN 14.03, godz.18
Nazwa organizacji (jeśli nie działasz w żadnej, zostaw to pole puste)
Imię i nazwisko *
E-mail kontaktowy *
Telefon kontaktowy *
Administratorem Twoich danych osobowych jest Pracownia Pozarządowa mająca siedzibę w Koszalinie przy ul. Dworcowej 2. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem w sposób spełniający warunki, o których mowa w art. 6 ust. 1 lit. c oraz art. 9 ust. 2 lit g. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679.Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji działań Pracowni Pozarządowej jako Centrum Organizacji Pozarządowych. *
Spotkanie realizowane w ramach prowadzenia Centrum Organizacji Pozarządowych w Koszalinie
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy