Żukowo Kurs Alpha dla Młodzieży 2020.01
Kurs zaczyna się 27 stycznia 2019.
Zaproszenie na Kurs Alpha dla Młodzieży
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Wiek *
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefon
Your answer
W jakiej miejscowości mieszkasz? *
Your answer
Do jakiej parafii należysz?
Your answer
Czy potrzebujesz pomocy w dotarciu na spotkanie?
Czy możesz zaoferować transport komuś z Twojej okolicy?
Jeśli należysz do wspólnoty modlitewnej to napisz jej nazwę.
Your answer
Jeśli w Kursie bierze udział bliska Tobie osoba to napisz jej imię, nazwisko i stopień pokrewieństwa.
Your answer
Czy masz jakieś pytania?
Your answer
Jak dowiedziałeś/dowiedziałaś się o tym kursie?
Imię i nazwisko opiekuna prawnego, który wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dziecka - w przypadku młodzieży poniżej 18 roku życia *
Jeśli jesteś pełnoletni, prosimy wpisać odpowiedź: Nie dotyczy
Your answer
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych - dla młodzieży poniżej 18 roku życia *
Na podstawie art. 7 ust. 1 pkt 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele Katolickim wydanego przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Żukowie danych osobowych dziecka (są to wszystkie dane podane w formularzu), którego jestem przedstawicielem ustawowym w celu organizacji Kursu Alpha w Żukowie i kontaktu Ekipy Kursu Alpha (osoby upoważnione do przetwarzania danych uczestników Kursu Alpha przez Parafię) z uczestnikami. Oświadczam, że jestem świadom, iż mam prawo do żądania usunięcia danych lub ich zmiany, oraz, że zgłoszenie żądania usunięcia danych osobowych oznacza rezygnację z uczestnictwa w kursie. Wypełniając formularz Google mam świadomość, że wpisane do niego dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności firmy Google Inc., a więc mogą być czasowo przechowywane na serwerach znajdujących się poza granicami RP i Unii Europejskiej. Powyższe zgody i oświadczenia zostały wyrażone dobrowolnie zgodnie z art. 5 pkt 7 Dekretu.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych - dla młodzieży powyżej 18 roku życia *
Na podstawie art. 7 ust. 1 pkt 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele Katolickim wydanego przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Żukowie moich danych osobowych (są to wszystkie dane podane w formularzu) w celu organizacji Kursu Alpha w Żukowie i kontaktu Ekipy Kursu Alpha (osoby upoważnione do przetwarzania danych uczestników Kursu Alpha przez Parafię) z uczestnikami. Oświadczam, że jestem świadom, iż mam prawo do żądania usunięcia danych lub ich zmiany, oraz, że zgłoszenie żądania usunięcia danych osobowych oznacza rezygnację z uczestnictwa w kursie. Wypełniając formularz Google mam świadomość, że wpisane do niego dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności firmy Google Inc., a więc mogą być czasowo przechowywane na serwerach znajdujących się poza granicami RP i Unii Europejskiej. Powyższe zgody i oświadczenia zostały wyrażone dobrowolnie zgodnie z art. 5 pkt 7 Dekretu.
Kurs ALFA w kontekście katolickim.
W razie pytań prosimy o kontakt:
alfa.zukowo@gmail.com , tel. 794229037
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy