Prezentujte kulturu své země na RefuFestu 2021 / Present culture of your country at RefuFest 2021
InBáze, z.s. vyhlašuje otevřenou výzvu komunitám migrantů i jednotlivcům k účasti na 15. ročníku RefuFestu, který se bude konat 5.6.2021 na Střeleckém ostrově.

InBáze, z.s. is pleased to annouce an open call for migrant communities and individuals to present their culture at the 15th RefuFest taking place on 5th June 2021 at Střelecký ostrov.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno a příjmení / Name and surname *
Telefon / Phone number *
E-mail *
Jazyk komunikace / Preferred communication language *
Země, kterou chcete prezentovat / Country that you intend to present *
OBSAH STÁNKU / CONTENT OF YOUR STAND
Řekněte nám více o tom, jak konkrétně chcete svou zemi a její kulturu prezentovat. / Tell us more about how exactly you wish to present your country and its culture.
Prodejní stánek / Sales stand *
Co chcete prodávat / What do you wish to sell
Pokud chcete prodávat jídlo, uveďte, co konkrétně chcete prodávat. / If you wish to sell food, provide more details of what exactly you wish to sell.
Uspořádání workshopu / Running a workshop *
Pokud chcete uspořádat workshop, uveďte, o jakou aktivitu se jedná. / If you wish to run a workshop, tell us what type of workshop it is.
POMOC S REALIZACÍ REFUFESTU / HELP WITH REFUFEST PREPARATIONS
Mám zájem o uspořádání online lekce vaření či workshopu v rámci kampaně v měsících před začátkem festivalu. / I'm interested in doing an online cooking session or a workshop as part of the campaing preceding the festival. *
Mám zájem zapojit se jako dobrovolník v průběhu příprav Refufestu. / I´m interested in helping as a volunteering in the course of Refufest preparations.
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Inbáze. Report Abuse