Velikonoční výprask
V úterý po velikonočním pondělí má náš deník prakticky vždycky největší sledovanost ze všech dnů během celého roku. Velikonoce se blíží, takže atuálně zařazuji toto spankingové téma.
Když jsem kdysi napsal jedné Američance o tom, že u nás máme speciální spankingový svátek, tak se k nám chtěla přestěhovat.
V době předinternetové pro mne byl velikonoční výprask velkým spankingovým tématem, vždycky jsem v pondělí večer sledoval zpravodajské pořady, kde bývaly a dodnes bývají záběry z velikonočních výprasků v jednotlivých regionech regionech. Nejvíc mne zaujala v době ještě předlistopadové reportáž z Ratíškovic u Hodonína, kdy hoši z místního folklórního souboru jezdili za děvčaty s vozem taženým koňmi a měli s sebou i “trestnou” lavici. Hoši postavili lavici před vrata, zaklepali a děvče nebo děvčata, která vyšla z domu obvykle v kroji, se musela na lavici položit a dostala výprask na lavici.
V době internetové je těch zdrojů pro spankingové fantazie a vzrušení mnohem víc, ale pro mnohé z nás stejně velikonční výprask zůstává zajímavým tématem.
Nejprve bych se pokusil zařadit velikonoční výprask mezi druhy spankingu. Podle mne se jedná o rituální spanking, který se nejvíce blíží spankingu hraní rolí. Mezi další rituální výprasky patří třeba narozeninový výprask, hallowenský nebo vánoční výprask, výprask při přijetí do nějaké skupiny, v USA např. tzv. “sorority spanking” (sorority znamená sesterstvo, tedy obvykle přijímání nových studentech do skupiny třeba na koleji), a také výprask při příležitosti povýšení. Starším čtenářům asi nemusím moc vysvětlovat mazácký výprask.
Těmto rituálním výpraskům se teď nechci věnovat, určitě některý z budoucích dílů bude mít téma rituální spanking.
U všech rituálních výprasků, a také u toho velikonočního, mám problém s tím, že mně poněkud chybí důvod k výprasku. Víme, že spanking je sexuální vzrušení z výprasku a že se děje v naší hlavě. U mne je toto vzrušení určitě spojeno s nějakou spankingovou scénou, s tím, že výprask je “trest” za něco (třeba velmi malicherného), že je spojen s “odporem proti trestu”, ponížením, bolestí, odpuštěním atd.
Samotné omlazení není pro mne důvod k výprasku. Samozřejmě pokud se žena schovává před výpraskem, nechce otevřít, utíká apod., tak to už je něco jiného, tady už může následovat “trest”. V tom okamžiku mne začne velikonoční výprask vzrušovat.
Velikonoční výprask *
Tady ohodnoťte, jak moc vás velikonoční výprask bere. Vzpomeňte si na hodnocení druhů spankingu u prvního tématu, takže podle stejné stupnice, kde 0 znamená vůbec ne a 10 znamená maximálně, ohodnoťte velikonoční výprask.
vůbec se nelíbí
líbí se maximálně
Nástroje pro velikonoční výprask *
Required
Jiné nástroje
Tady můžete uvést další nástroje, které máte spojeny s velikonočním výpraskem
Your answer
Název pro pomlázku ve vašem regionu
Your answer
Velikonoční výprask jinak *
vůbec ne
maximálně
Žena nebo muž *
Kdo tento formulář vyplňuje?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service