Winter spirit / Duch zimy
Procesově-orientovaná meditace nebo návod na kreativní ponoření do sebe a jiných světů
Email address *
Seminář s Ivanem Verným ve dnech 13. – 15. 12. 2019
Zima je období, které nás zve odpoutat se od vnějšího světa a nořit se do nitra.Na to existují různé metody vnitřní práce / práce se sebou, které budeme společně zkoumat. Některá cvičení budete dělat sami, ve svém rytmu, se svým tělem a pastelkami. V jiných cvičeních se budete navzájem doprovázet časoprostorem jako svědci a kronikářky. Budeme zkoumat tok pozornosti mezi svým vnitřkem, vztahem k někomu jinému a zase zpátky k sobě samé / samému. Připravte se na meditativní dobro-družství, přineste si pohodlné oblečení, deku, pastelky, papír, ev. spolucestujících a svou zvědavost.
 
Kde: Prostor 8, Šmilovského 8, Praha 2
Kdy: 13. – 15. prosince 2019 (pátek 16:00 – neděle 16:00)

Cena: Jelikož toto je benefiční seminář pro podporu IPOPu, přijímáme honorář v jakékoli výšce nad 3 500 Kč.
Ivan věnuje celý příjem IPOPu (kromě jízdného a ubytování) a budeme vděčni, pokud posunete tento leták svým známým, nebo pokud někomu seminář darujete. Pravidla hojnosti říkají, že čím více (roz) dáme, o to více se vrátí – a zatím se to dělo.

Storno poplatek:
Pokud zrušíte svou účast více jak 4 týdny před konáním akce, storno poplatek neúčtujeme, od 4 týdnů do 2 týdnů před konáním akce činí storno poplatek 50% z celkové ceny. Při stornování 2 týdny a méně před konáním akce účtujeme celou částkou. Storno poplatek neúčtujeme v případě, že účastník za sebe najde náhradu.
K plnění stornopoplatků se zavazujete svým přihlášením na seminář (= vyplněním formuláře přihlášky).

Děkujeme za pochopení.
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Ulice a číslo domu *
Your answer
Město *
Your answer
Telefon: *
Your answer
E-mail: *
Your answer
Poznámka (něco nám napište :))
Your answer
Souhlasím s uvedenými podmínkami stornopoplatků *
Účastník/účastnice tímto poskytuje Institutu procesově orientované práce, z. s. (dále „IPOP), jako správci údajů, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, dále jen „zákon“) a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, obecného nařízení o ochraně osobních údajů souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu výše uvedených pro evidenci zájemce o kurz. Tímto rovněž potvrzuje, že byl/a seznámen/a se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře, a že všechny údaje jsou přesné a pravdivé a poskytovány dobrovolně. Rovněž tímto souhlasí se zařazením poskytnutých osobních údajů po dobu neurčitou do databáze účastníků/účastnic IPOP. V poskytnutí osobních údajů je účastníkovi/účastnici poskytnuto v písemné podobě poučení v souladu s čl. 13 Nařízení, týkající se zpracování osobních údajů. Účastník/účastnice je oprávněn svůj souhlas se zpracováním osobních údajů kdykoliv odvolat. Správcem údajů je Institut procesově orientované práce, z. s., Na Petynce 717/46,169 00 Praha 6, IČO: 228 189 36. Správce prohlašuje, že poskytnuté údaje budou použity pouze pro interní účely IPOP, z.s. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Institut procesově orientované práce. Report Abuse