Night Skating Vilnius. Rugsėjo 8 d.
Registracija internetu sustabdyta.
Norėdami užsiregistruoti vietoje tą galėsite padaryti Katedros aikštėje nuo 18 val.

,,Vilniaus naktiniai riedėjimai” projekto taisyklės:

1. Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad žino, jog dalyvauja projekte, kuriame gali patirti sužalojimų, bei supranta dalyvavimo galimų pasekmių rizikos laipsnį sau ir savo privačiai nuosavybei.
2. Dalyviai dalyvaudami projekte sutinka, kad video ir nuotraukų reportažai su dalyvio (dalyvių šeimos narių) atvaizdu (-ais) būtų naudojami projekto informacinėje sklaidoje viešojoje erdvėje ir projekto tiesioginės rinkodaros tikslais.
3. Už nepilnamečius (iki 18 m. amžiaus) dalyvius, jų sveikatos išsaugojimą važiavimo (žygio) metu, atsako kartu keliaujantys tėvai arba jų globėjai (pridedamas tėvų sutikimas, sutikimą pateikti renginio organizatoriams ,,Vilniaus naktiniai riedėjimai” projekto susitikimo centre registracijos metu prieš važiavimus.).
4. Dalyvis – tėvai, patvirtina, kad jie ir jų vaikai ar globotiniai, kurie jau važiuoja riedučiais savarankiškai, yra pakankamai treniruoti (moka važiuoti riedučiais ir žino važiavimo eismo taisykles).

5. Dalyvis patvirtina, kad jis ir jo vaikai ar globotiniai yra sveiki, ir nėra argumentuotų kvalifikuotų medicinos specialistų draudimų draudžiančių jiems įveikti distanciją šiame projekte vyksiančiuose žygiuose, važiavimuose. Dalyvis atsisako nuo bet kokių pretenzijų organizatoriams, susijusiomis su jo ir jų vaikų arglobotinių sveikatos ar gyvybės klausimais.
6. Dalyvis patvirtina, kad žino, jog trasa gali kirstis su keliais, kuriuose vyksta automobilių ir kitokių transporto priemonių eismas bei laikytis kelių eismo taisyklių.

7. Dalyvis pasižada, kad projekto metu vysiančiuose važiavimuose(žygiuose) jo ir jo vaikų/globotinių elgesys nesukels pavojaus kitų dalyvių ir organizatorių sveikatai ir nuosavybei bei gamtinei aplinkai.
8. Dalyvis prisiima pilną atsakomybę dėl galimų incidentų (įskaitant, bet neapsiribojant griūtis, traumas, susidūrimus su kitais dalyviais, gyvūnais, stovinčiomis ar judančiomis transporto priemonėmis, kitais kelio įrengimais (statiniais) ar trasoje esančiais objektais) bei galimų sveikatos sutrikimų tiesiogiai ar netiesiogiai susijusių su dalyvavimu žygyje.

9. Vaikams iki 18 metų važiavimuose, žygiuose privalomi šalmai. Jei vaikas nedėvi jo, už tai atsako tėvai ar jo globėjai bet kokių traumų ar mirties atveju.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy