Baldones stāstu taku atklāšana
10. oktobrī, laikā, kad rudens jau būs izkrāsojis Baldoni, notiks tūrisma maršruta “Baldones stāstu takas” atklāšanas pārgājiens. Tiks prezentēts jauniezveidotais 60 minūtes garais audiogids, kurā ietverti 16 stāsti par Baldones tūrisma apskates objektiem, dabu un citiem ar Baldoni saistītiem tematiem. Pasākuma laikā atklāsim Baldones Meža galeriju, kurā turpmāk būs apskatāmi 3. Baldones novada glezniecības plenērā radītie lielformāta mākslas darbi, kas paredzēti uzstādīšanai mežā.
Pārgājiens norisināsies ap 6 stundas un būs 20 km garšs. Tempā, kas būs piemērots dalībniekiem dosimies apskatīt Baldones centru, Baldones dūņu atradnes, Mercendarbes muižas un Riekstukalna apkartni. Mercendarbes muižā pauze ar sarunām, mūziku un tradiocionālo tūrisma pasākumu zupu. Plānots, ka arī šoreiz zupa tiks vārīta uz ugunskura.
Iepriekšējā pieteikšanās līdz 9. oktobrim plkst. 12.00 reģistrējoties Ja vēlaties izbaudīt audiogidu savās viedtālrunī ņemiet līdzi AUSTIŅAS. Atgādinam, ka līdzi jāņem arī ūdens, lietusdrēbes, gadījumam, ja līst. Jautājumiem lūdzam sazināties pa tālr. 28692654 vai rakstī uz turisms@baldone.lv. Pasākumā tiks filmēts un fotografēts. Iegūtā informācija tiks izmantota, lai sazinātos ar Jums saistībā ar pasākuma detaļām vai izmaiņām. Informāciju uzglabāsim atbilstoši normatīvajiem aktiem un pēc pasākuma dzēsīsim.
Uz tikšanos!
Irina Sietiņa
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds
Reģistrējamo dalībnieku skaits
Tālruņa numurs
E-pasts
Vai ēdīsiet biešu zupu ar gaļu?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy