DEKLARACJA CZŁONKOSTWA WKFT
Formularz służący zgłoszeniu chęci członkostwa w Stowarzyszeniu Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego Warszawski Klub Field Target (WKFT).

Pamiętaj, że każdy pasjonat strzelectwa terenowego jest mile widziany niezależnie od stażu strzeleckiego, czy usprzętowienia - jesteśmy grupką pasjonatów, chętnie udzielamy sobie wzajemnej pomocy i wspieramy się!

Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego, wzór dokumentu znajduje się na stronie Stowarzyszenia, należy go wypełnić i dostarczyć razem z Deklaracją Członkowską.
Prosimy o zarejestrowanie się na www.forum.wkft.pl i przywitanie w dziale „Powitalnia”.
Po przyjęciu do Stowarzyszenia, Członek zobowiązany jest do regularnego uiszczania składki członkowskiej
pod rygorem unieważnienia członkostwa (§ 11 Statutu), zgodnie z postanowieniami § 24 ust. 2 Statutu Stowarzyszenia. Wysokość składki ustalana jest stosowną uchwałą Walnego Zebrania (§ 24 ust. 1 Statutu). Obecnie składka członkowska wynosi 100 zł na rok kalendarzowy, juniorzy (<18 r.ż.) są zwolnieni ze składki.
Po otrzymaniu Deklaracji Członkowskiej skontaktujemy się z Tobą.

Nazwisko i imię *
Your answer
Napisz coś o sobie. *
Od kiedy i z czego strzelasz, czy uprawiasz jakąś konkretną konkurencję, skąd dowiedziałeś się o Stowarzyszeniu i dlaczego chcesz wstąpić do WKFT?
Your answer
Czy zapoznałeś się ze Statutem Stowarzyszenia i zgadzasz się z jego postanowieniami? *
Zapoznanie się ze Statutem WKFT (http://projekt.wkft.pl/?page_id=37) oraz jego akceptacja jest warunkiem KONIECZNYM do wstąpienia w szeregi Stowarzyszenia. Opcja "Nie" wiąże się z odrzuceniem wniosku.
Czy wyrażasz chęć wstąpienia w szeregi WKFT? *
Zaznaczenie opcji "Nie" będzie skutkowało odrzuceniem wniosku.
Numer telefonu *
Dane kontaktowe będą służyły celom przeprowadzenia dalszej procedury wstąpienia do Stowarzyszenia i nie będą udostępnione osobom spoza kręgu Członków WKFT procedujących wnioski o członkostwo.
Your answer
Adres e-mail *
Dane kontaktowe będą służyły celom przeprowadzenia dalszej procedury wstąpienia do Stowarzyszenia i nie będą udostępnione osobom spoza kręgu Członków WKFT procedujących wnioski o członkostwo. Jeżeli nie masz maila albo nie chcesz go podać, wpisz "brak"
Your answer
Podaj nick z www.forum.wkft.pl
Wejdź na www.forum.wkft.pl i załóż konto, po czym podaj tutaj swój nick.
Your answer
Nick z "Beżowego"?
"Beżowe" to inaczej www.forum-bron.pl lub tzw. "iweb". Jeżeli posiadasz tam konto, podaj nam swój nick.
Your answer
Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego Warszawski Klub Field Target, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz.926 z póź. zmian.) w celach związanych z działalnością statutową Stowarzyszenia. Przysługuje mi prawo wglądu w te dane, ich poprawianie lub uzupełnianie. *
Powyższa zgoda jest NIEZBĘDNA do wszczęcia procedury wstąpienia do Stowarzyszenia. Odpowiedź "Nie" skutkuje jej przerwaniem.
Wiek *
Od osób niepełnoletnich będzie wymagana dodatkowa zgoda prawnego opiekuna przekazana do władz WKFT na piśmie.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy