Registrace na konferenci ODPAD ZDROJEM 2020
Termín: 2. - 3. září 2020
Místo konání: URBIS SMART CITY FAIR, Veletrhy Brno, Výstaviště 405/1, 603 00 Brno, Česká Republika

Po vyplnění registračního formuláře Vás budeme kontaktovat na Váš email. Registrace se týká pouze účasti na konferenci či případně i na URBIS SMART CITY FAIR (dle zvoleného vstupu níže), případné ubytování si účastníci zajišťují sami.
Email address *
Příjmení *
Jméno *
Telefonní kontakt *
Obec / Organizace / Firma *
Pozice *
Fakturační údaje *
Registruji se na: *
Jsem: *
Rád/a byste na konferenci získal/a přehled o konkrétních tématech? Přiřaďte je k jednotlivým oblastem, kterým se budeme na konferenci věnovat: Odpady, Energie, Voda, Stavby a Cirkulární radnice. Bude-li to možné, zahrneme je do programu. Váš názor nás zajímá.
O akci jsem se dozvěděl/a *
Souhlas se zpracováním osobních údajů a storno podmínkami. *
Přihlášením na tuto akci dávám souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu e-mailová adresa za účelem mé evidence jako účastníka této události. Uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů do mého odvolání tohoto souhlasu. Osobní údaje budou zpracovávány organizátorem (CIRA ADVISORY S. R. O., K Babě 595/13, Medlánky, 621 00 Brno) a správcem osobních údajů I(nstitut Cirkulární Ekonomiky, z.ú., se sídlem Cejl 37/62, 602 00 Brno – Zábrdovice)a pouze za výše uvedeným účelem. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám. Subjekt údajů má právo kdykoliv souhlas odvolat, právo na opravu a přístup ke svým osobním údajům, jakož i ostatní práva uvedená v § 21 z.č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Zároveň souhlasím s pořízením a využitím audiovizuálního záznamu a fotografií z konference Odpad Zdrojem 2020 společností Institutem Cirkulární Ekonomiky z.ú., se sídlem Cejl 37/62, 602 00 Brno-střed-Zábrdovice. K zveřejnění záznamu nebo fotografie dojde výhradně za účelem propagace konference Odpad Zdrojem na vybraných nosičích, jako jsou sociální sítě a webové stránky výše uvedeného subjektu. Ceny vstupného jsou uvedeny včetně DPH. Cena nezahrnuje ubytování, které si účastníci zajišťují zvlášť. V případě storna registrace do 24. 8. 2020 si účtujeme 10 % z fakturované částky. V případě storna registrace po 24. 8. 2020 si účtujeme 100 % fakturované částky. V případě nečekaných změn či nařízení, které organizátor akce nemůže ovlivnit, si vyhrazujeme právo na změnu termínu či převedení konference do online podoby, bez nároku na vrácení vstupného. O případných změnách vás budeme informovat.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Institut Cirkulární Ekonomiky, z. ú.. Report Abuse