PMI CONNECT
Witaj na stronie formularza aplikacyjnego na wydarzenie PMI Connect. Dziękujemy za zainteresowanie!
Formularz pomoże nam w weryfikacji zgłoszeń, ponieważ liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona. Dodatkowe pytania pozwolą nam ocenić poziom znajomości technologii uczestników i dostosować do niego przebieg spotkania. Prosimy zatem o rzetelne wypełnienie informacji. Skontaktujemy się ze wszystkimi zainteresowanymi i przekażemy status aplikacji (zaakceptowana/lista rezerwowa).
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Numer telefonu
Your answer
Profil LinkedIn
Your answer
Czy w aktualnej pracy wykorzystujesz Scrum w praktyce? *
Jak długo pracujesz w Agile? *
Jak dobrze znasz SCRUM? *
Początkujący
Ekspert
Klauzula informacyjna
Uprzejmie informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych zawartych w tym formularzu jest Divante Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-203), ul. Dmowskiego 17. Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail hello@divante.co lub zadzwoń pod numer (+48) 577 032 500. Naszym Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Łoś, z którym możesz skontaktować się, wysyłając wiadomość pod e-mail: klos@divante.co.
Twoje dane przetwarzamy w związku z organizacją wydarzenia PMI Connect, ich podanie jest całkowicie dobrowolne, ale brak ich podania uniemożliwi nam zaproszenie Ciebie do udziału w evencie. O ile zezwoliłeś nam przez udzielenie odpowiedniej zgody, będziemy się z Tobą kontaktować mailowo w ramach własnego marketingu.
Twoje dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania eventu, na który się zapisałeś, a jeśli wyrażasz zgodę na mailing, to po roku o Twoją zgodę zapytamy ponownie. Jeśli swoją zgodę wycofasz, a możesz to zrobić w dowolnej chwili, to Twoje dane usuniemy.

Jesteśmy także administratorem monitoringu wizyjnego naszej siedziby, nagrania przechowujemy nie dłużej niż 3 miesiące. Celem monitoringu jest zapewnienie bezpieczeństwa naszych pracowników, gości i mienia.
Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Warszawa, ul. Stawki 2.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z udziałem w wydarzeniu PMI Connect, zorganizowanym w dniu 22 maja 2019 r. *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania mailowo informacji o charakterze marketingowym, w tym zaproszeń na kolejne eventy.
Dziękujemy!
Otrzymasz od nas informację o statusie Twojego zgłoszenia w przeciągu najbliższych 2 dni roboczych.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Divante Sp. z o.o.. Report Abuse