Реєстрація на засідання Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму.
Реєстрація на засідання Комітету, що відбудеться 18 квітня 2018 року о 14:30 за адресою: м. Київ, вул. Садова 3-а, кабінет 1016 (10 поверх).

З таким порядком денним:

1. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Міністерству молоді та спорту України на підготовку резерву і складу національних команд та забезпечення їх участі у міжнародних змаганнях, за матеріалами Рахункової Палати.

2. Ефективність використання коштів державного бюджету, виділених Міністерству молоді та спорту України на проведення експерименту щодо залучення національних спортивних федерацій з окремих олімпійських видів спорту до організації і проведення спортивних заходів.

3. Депутатський запит про відповідальність керівництва Міністерства молоді та спорту за неналежну підготовку національної збірної команди України до чемпіонату світу з легкої атлетики.

4. Про звернення начальника державної установи «Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів «Укрспортзабезпечення» щодо сприяння у забезпеченні права на судовий захист майнових інтересів «Укрспортзабезпечення».

Електронна пошта *
Your answer
Прізвище, ім'я, по-батькові *
Your answer
Посада (повністю) *
Просимо вказувати повну посаду, структурний підрозділ та назву організації. Наприклад: Керівник відділу "назва відділу" Департаменту "назва департаменту" Міністерства "назва міністерства" України.
Your answer
Щодо якого питання порядку денного бажаєте доповідати? *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms