Formularz zapisu dziecka na zajęcia z NAUKI PROGRAMOWANIA w świecie MineCraft'a oraz zajęcia Akademi YOUTUBE (rok szkolny 2019-20)
AKTUALNIE PROWADZIMY ZAPISY NA KURSY KURSY:

*KURS P1 - WPROWADZENIE DO PROGRAMOWANIA w Świecie Minecrafta - dla dzieci urodzonych w latach 2012-2011 .
Program dostosowany do potrzeb dzieci, które dopiero rozpoczynają przygodę z grą Minecraft oraz lubią naukę poprzez zabawę. Na zajęciach z podstaw programowania dla dzieci ćwiczymy myślenie algorytmiczne oraz umiejętności matematyczne niezbędne na bardziej zaawansowanych etapach nauki programowania.

**KURS P2 - PODSTAWY PROGRAMOWANIA W ŚWIECIE MINECRAFTA - dla dzieci urodzonych w latach 2010-2009.
Wyruszamy na kosmiczną misję, podczas której nauczymy się programować w obrazkowym kodzie LUA. Stworzymy programy, które będą wykopywać diamenty, budować domy i walczyć z potworami! Niezbędne będzie poznanie podstaw składni i zrozumienie czym są pętle, warunki i zmienne. Zajęcia prowadzone zarówno w trybie offline (praca z podręcznikiem, wprowadzenie kluczowych zagadnień), jak i w świecie gry (mapy edukacyjne, gra na serwerze).

**KURS P3 - PROGRAMOWANIE DLA ZAAWANSOWANYCH W ŚWIECIE MINECRAFTA - dla dzieci urodzonych w latach 2009-2008. Na tych warsztatach programujemy w tekstowych językach LUA i Python – są to języki używane w profesjonalnej pracy programistycznej, język Python jest maturalnym językiem programowania. Dodatkowo uczestnicy przygotowują własne mody i skiny do gry oraz uczą się korzystać z konsoli poleceń Minecraft. Zwieńczeniem zajęć jest realizacja samodzielnych projektów programistycznych z wykorzystaniem elementów elektroniki.

**KURS P4 GS - GAME STUDIO - dla dzieci urodzonych w latach 2008-2006.
Na zajęciach uczestnicy tworzą własne gry przy pomocy różnorodnych narzędzi programistycznych – od obrazkowego języka Kodu, poprzez App Inventor (gry mobile) i Game Maker, do profesjonalnej platformy Unity (programowanie tekstowe). W trakcie realizacji własnych projektów uczą się podstaw składni prezentowanych języków, operują na zmiennych, debugują i przekształcają gotowy kod.

***AKADEMIA YOUTUBE - dla dzieci urodzonych w roku 2008-06.
Stworzyliśmy specjalny program edukacyjny > dzięki któremu zainteresowanie dzieci youtube wykorzystamy do tego aby nauczyć ich twórczości, kreatywności i umiejętności technicznych potrzebnych do nagrywania i publikowania filmów. Właśnie w naszej Akademii YOUTUBE dzieci dowiedzą się jak stworzyć profesjonalne materiały na swój kanał Youtube. Poznają także podstawy montażu, obróbki audio oraz grafiki komputerowej. Zapewniamy świetny sprzęt, oprogramowanie i potężną dawkę cyfrowych umiejętności!

Więcej o systemie można przeczytać na stronie > www.a2020.pl

MIEJSCE KURSÓW: 31-826 Kraków, oś.Złotej Jesieni 6 (wkrótce możliwa druga lokalizacja)
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA - O PRZYJĘCIU DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZAPISÓW

Po wypełnieniu formularza nasze biuro sprawdza dostępność miejsc i odpowiada Państwu w ciągu 24 godzin, jeżeli są dostępne miejsca prosimy mailowo o dokonanie opłaty startowej - która jest dla nas ostatecznym potwierdzeniem, przyjęcia dziecka na zajęcia.

Email address *
Telefon komórkowy (do rodzica) *
Your answer
Imię i nazwisko dziecka *
Your answer
Rok urodzenia (dziecka) *
Czy dziecko gra w Minecrafta na komputerze lub notebooku *
Czy dziecko umie samodzielnie czytać i liczyć do 20. *
Proszę wybrać grupę do której chcą Państwo zapisać dziecko *
Jak znaleźli Państwo nasze zajęcia *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach w ofercie Akademii2020, dodatkowych akcjach dla uczniów i konkursach, *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w karcie kwalifikacyjnej przez Akademia 2020 (szczegóły na www.a2020.pl/klauzula) *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service