Kafija ar politiķiem
Europe Direct informācijas centrs Liepājā sadarbībā ar LTRK Kurzemes Liepājas nodaļu un Liepājas Jauniešu māju 16.maijā plkst. 16.00 organizē tikšanos “Kafija ar politiķi” ar Eiropas vēlēšanu deputātu kandidātiem.
Pasākuma “Kafija ar politiķiem” galvenais mērķis ir veicināt jauniešu, liepājnieku un topošo lēmumu pieņēmēju savstarpējo dialogu. Pārdomātā un patīkamā vidē pie kafijas tases visām iesaistītajām pusēm ir iespēju satikties, lai pārrunātu jauniešiem, iedzīvotājiem aktuālos jautājumus, savstarpēji apmainītos ar idejām par jauniešu attīstības iespējām, iepazītos ar pārstāvētās partijas kandidātiem, programmām un plāniem.
Vārds *
Uzvārds *
E-pasts *
Tālruņa numurs *
Vecums *
MM
/
DD
/
YYYY
Kādus trīs jautājumus vēlies uzdot Eiroparlamenta deputātu kandidātiem? *
Datu aizsardzība
Reģistrējoties dalībai pasākumā (turpmāk – Pasākums), Uzņēmums piekrīt, ka Pasākuma norises laikā Uzņēmuma pārstāvis (turpmāk – Dalībnieks) var tikt fotografēts un filmēts. Organizators ir tiesīgs video un fotofiksācijas rezultātā radīto materiālu kopumā vai pa daļām izmantot jebkāda veida informēšanai par Pasākuma norisi. Dalībnieks ir informēts, ka Organizators izmantos šīs tiesības brīvi pēc saviem ieskatiem, tajā skaitā ir arī tiesīgs nodot tās tālāk trešajām personām. Dalībniekam ir tiesības pieprasīt no Organizatora informāciju par trešajām personām, kurām nodotas tiesības izmantot video un/vai fotofiksācijas rezultātā radīto materiālu. Dalībnieks var iebilst pret šajā sadaļā noteiktajām darbībām un pieprasīt pārtraukt materiālu publicēšanu tikai gadījumā, ja konkrētajā fotogrāfijā Dalībnieks ir tieši identificējams, un Organizatoram ir tehniski iespējams dzēst konkrēto Dalībnieku un/vai neizmantot konkrēto fotogrāfiju.
2. Reģistrējoties Pasākumam, Dalībnieks nodod Organizatoram šādus savus datus: vārds, uzvārds, e-pasta adrese, uzņēmuma nosaukumu.Dalībnieks, reģistrējoties Pasākumam, apliecina savu brīvu gribu dalībai pasākumā, kā arī izsaka piekrišanu Dalībnieka datu apstrādei ievērojot Pasākuma norisei nepieciešamo apjomu, mērķi un termiņu.
3. Organizators apliecina, ka Dalībnieka iesniegtie dati tiks glabāti, apstrādāti tikai tādā apjomā un termiņā, kādā tas nepieciešams Pasākuma norisei un Dalībnieku uzskaites kontrolei, bet ne ilgāk kā 1 gadu pēc Pasākuma norises.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy