Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto Pirmakursių stovykla'17 "Sprogieji 90-ieji"
Sprogieji 90-ieji 2017 m.VU IF fuksų stovykloje

Rugpjūčio rytas. Kaip ir visad - prie kavos, atsivertus Kauno dieną skambiose antraštėse pro akis prabėga vakar dienos nusikalstamo pasaulio vaizdiniai. Akys užkliūna už vienos antraštės, pasakojančios apie Šančiuose, gyvenamojo namo kieme stovinčiame automobilyje suveikusį savadarbį sprogmenį. Pasitaisius akinius, pergalingai suspaudžiami kumščiai – pavyko!!! Dabar galima jau tikrai ramiai laukti savaitgalio suvažiavimo Nečiūnuose. Sodyba nuošalioje vietoje, ežeras, pirtelė ir svarbiausia - pažintys su kitų miestų kriminalinėmis žvaigždėmis. Ten bus visi. Taip, visi. Jau ne vienus metus veikus kas sau, bus pradėta tartis dėl veikimo išvien.

Universitetas yra daugiau negu tik akademinė veikla. Kaip mes juokaujam - reikia ir studijuoti, ir studentauti. Juk matysiesi su šiais žmonėmis dar bent keturis metus, tad nedvejok ir dėk pirmą žingsnį tampant ne tik studentu, bet ir bendruomenės nariu. Atvažiuok susipažinti su kiečiausiais savo terpės šulais, susprogdinsime geriausių patirčių bombą!

KUR? Šiaip Ovidijaus Vyšniausko „Išdalinau“ girdėsis kokių dešimties kilometrų spinduliu, tad rasti sunku nebus, tačiau, dėl viso pikto štai tiksli lokacija: Aukštadvario seniūnija, Trakų rajonas, Bijūnų kaimas- Nečiūnų sodyba
KADA? Rugpjūčio 26-28 dienomis
KIEK KAINUOJA? Kaip mes sakom - gera nuotaika nekainuoja nieko, bet kadangi čia tavęs laukia dar ir šiek tiek viršaus: 30 Eur.
KĄ PASIIMTI? Kaip ir visad baliuose - ką nors deficitinio pasipuikavimui, o detalų rekomendacinį sąrašą pateiksime el. paštu, t.y. faksu.

Atvažiuok, nes kitaip pasigailėsi!

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms