Prihláška na farský tábor z Daliborka - 18.-24.7.2021 v RZ Areál zdravia Jedľové Kostoľany
KAPACITA TÁBORA JE NAPLNENÁ!
Vaše dieťa môžete prihlásiť už iba ako náhradníka.

Oficiálna prihláška na letný pobytový tábor pre deti od ukončeného 2. do 8. ročníka ZŠ (alebo príma až tercia osemročných gymnázií).

Cena tábora je 145€ pre členov združenia DOMKA, cena pre nečlenov je 160€.

Členom o.z. DOMKA sa môže Vaše dieťa stať jednoducho - zaplatením ročného členského príspevku 10€ a vyplnením tlačiva, ktoré Vám pošleme neskôr. Viac informácií ohľadom členstva Vám pošleme spolu s ostatnými informáciami ohľadom tábora.
Ak by bola cena tábora dôvodom, prečo by ste Vaše dieťa neprihlásili na tábor, určite sa nám ozvite. Každý rok poskytujeme zľavu viacerým deťom. Vďaka štedrosti mnohých rodičov, ktorí prispievajú viac, môžeme poskytnúť zľavu tým, ktorým to pomôže.

POZOR: Vzhľadom na epidemiologickú situáciu zatiaľ rátame s individuálnou dopravou na tábor. V prípade, že by sme mohli zorganizovať aj spoločnú dopravu, Vás budeme informovať emailom.

V prvej otázke je potrebné vyplniť Vašu mailovú adresu, na ktorú Vám budeme posielať všetky dôležité informácie ohľadom tábora. Po vyplnení tohto formulára Vám príde na túto adresu aj email s Vašimi odpoveďami z tejto prihlášky. Je potrebné zadať email rodiča alebo zákonného zástupcu, nie email dieťaťa.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tábora ma môžete kontaktovať cez mail
tabor.daliborko@gmail.com alebo maria.nagyova@svr.sk

S pozdravom
sestra Mária Nagyová
Email *
Vyplnením formulára udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle právnej úpravy zákona č. 18/2018 o ochrane osobných údajov, účinného od 25. mája 2018 a nariadením EÚ č. 2016/679 o GDPR pre účely tohto podujatia
*Je nutné, aby tento formulár vyplnil rodič dieťaťa (alebo zákonný zástupca)
*
Required
Meno a priezvisko dieťaťa *
Dátum narodenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Škola *
Ukončený ročník v školskom roku 2020/21 *
Trvalé bydlisko (ulica, mesto, PSČ) *
Telefonický kontakt na dieťa (ak má mobil)
Meno a priezvisko rodiča *
Telefonický kontakt na rodiča *
V prípade, že nastane situácia, ktorú treba vyriešiť čo najskôr, alebo je lepšie vyriešiť ju inak ako mailom, budeme Vás kontaktovať na toto číslo.
Je vaše dieťa alergické na nejaké potraviny? Má nejaké zdravotné problémy? *
Prosím, spomeňte všetko, čo by bolo dobré, aby sme vedeli. Na tábore bude s nami celý čas zdravotníčka (povolaním zdravotná sestra s dlhoročnou praxou), tieto informácie jej budú poskytnuté. Tiež, ak má Vaše dieťa špeciálnu diétu alebo alergie na potraviny, budeme sa snažiť vybaviť mu plnohodnotnú stravu podľa možností zariadenia, kde nám budú variť.
Napíšte nám, prosím, pár slov o Vašom dieťati :) *
Keďže poznáte Vaše dieťa najlepšie, veríme, že nám môžete týmto pomôcť zachovať sa počas týždňa k Vášmu dieťaťu čo najvhodnejšie. Každé dieťa je výnimočné a budeme radi, keď sa o Vašej ratolesti dozvieme niečo aj pred táborom :). Môžu to byť informácie ohľadom stravovania, spánkového režimu, správania sa v kolektíve, alebo hocičo iné, čo pokladáte za dôležité.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Spojená škola Svätej Rodiny. Report Abuse