Přihláška :: Kroužek lezení
Do 10-ti dnů po obdržení přihlášky je nutné zaplatit cenu kroužku, jinak není přihláška platná a s Vaším dítětem se nebude na kroužek počítat.
V případě, že máte zájem pouze o zkušební lekci, není nutné platit cenu kroužku, ale musíte zaškrtnout zkušební hodina. Pokračování v kroužku lezení - je nutné do týdne od absolvování zkušební lekce potvrdit vaše pokračování v kroužku na email stenalezeni@gmail.com. Bez tohoto potvrzení nebude s vaším dítětem počítáno na další lekci.

Děti se automaticky stávají členy horolezeckého oddílu.

Podáním přihlášky souhlasíte se zveřejněním fotodokumentace, audio a videozáznamů svých dětí pořízených během výuky pro účely prezentace a propagace lezeckých kroužků a Lezecké stěny Ruzyně. Tento souhlas můžete kdykoliv následně odvolat.

V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat e-mailem na adrese kurzy@lezeckekurzy.cz nebo na telefonním čísle 608 983 181 (10 - 18 hodin).
Email address *
Kroužek lezení - začínáme v týdnu od září 2020 *
Vyberte kroužek na který své dítě hlásíte.
Už jste k nám chodili? *
Příjmení a jméno dítěte *
Vyplňte příjmení a jméno dítěte. Pokud hlásíte více dětí, je třeba pro každé vyplnit samostatnou přihlášku.
Adresa trvalého bydliště (ulice, město, PSČ) *
Datum narození *
Rodné číslo dítěte *
Jméno a příjmení zákonného zástupce *
Telefon *
Uveďte prosím telefonní číslo na kterém bude možné v případě potřeby kontaktovat zákonného zástupce dítěte.
Termín kroužku (den) *
Vyberte den kroužku, na který dítě hlásíte. Pokud máte zájem o lezení vícekrát týdně je nutné vyplnit na každý termín novou přihlášku.
Termín kroužku (čas) *
Vyberte čas kroužku, na který dítě hlásíte. V případě individuálních lekcí uvést čas v poznámce. Prosím o nějaké časové rozmezí.
Zkušební lekce *
Uveďte prosím, zda máte zájem absolvovat zkušení lekci. Zkušební lekce stojí 350 Kč pro jedno a 2x300 Kč pro dvě děti. Cena je včetně zapůjčení lezeček. Pokračování v kroužku lezení - je nutné do týdne od absolvování zkušební lekce potvrdit vaše pokračování v kroužku na email stenalezeni@gmail.com. Bez tohoto potvrzení nebude s vaším dítětem počítáno na další lekci.
Půjčení lezeček *
Uveďte prosím, zda máte zájem o zapůjčení lezeček. Cena za půjčení lezeček je 800 Kč za celé pololetí. Obdržíte kartičku při zaplacení,kterou je nutné nosit s sebou pro zapůjčení lezeček na jednotlivé lekce.
Způsob úhrady ceny kroužku *
Vyberte způsob úhrady ceny kroužku. Přihláška se stává platnou po uhrazení ceny kroužku, a to nejpozději 10 kalendářních dní po podání přihlášky.
Cokoliv co byste nám rádi ještě sdělili
Jak jste se o kroužku dozvěděli *
Obchodní podmínky *
Obchodní podmínky jsou k dispozici ke stažení na: http://www.stena-ruzyne.com/images/custom_documents/op_krouzek.pdf, informace o zpracování osobních údajů pak ke stažení na: http://www.stena-ruzyne.com/images/custom_documents/zpracovani_osobnich_udaju.pdf.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy