Registracija į Pasaulio anykštėnų IX suvažiavimą: atlikėjams ir dalyviams
Pasaulio anykštėnų IX suvažiavimas įvyks jau labai greit – liepos 26–28 dienomis. Laukiame atvykstant anykštėnų, gyvenančių Anykščiuose, Lietuvoje, visame pasaulyje, Bendrijos narių ir ne tik!
Kas trejus metus vykstantis Pasaulio anykštėnų suvažiavimas – tai šventė mums visiems. Norint, kad ji būtų įsimintina, įdomi ir smagi, reikia mūsų visų indėlio. Liepos 26 d. vyks anykštėnų vakaronė ir „suneštinis“ Vyskupo skvere – galbūt mėgsti gaminti maistą ir turi grilį? Galbūt mėgsti fotografuoti ir nori įamžinti šį svarbų įvykį – istorinį, nuo 1992 m. reguliariai rengiamą suvažiavimą? Galbūt turi gitarą ir norėtum sugroti savos kūrybos dainą? Galbūt šoki, dainuoji, ar kitaip kuri, ir nori savo kūryba pasidalinti su anykštėnais ir miesto svečiais? Mes – viena bendruomenė, viena šeima – sukurkime gražią šventę kartu!
Registracija skirta visiems anykštėnams, planuojantiems dalyvauti IX pasaulio anykštėnų suvažiavime - ji nėra būtina, bet reikalinga, norint gauti išsamesnę informaciją. Registracija atlikėjams privaloma - taip galėsime užtikrinti gražų ir šventišką vakarą visiems - ir organizatoriams, ir dalyviams.
Iki pasimatymo Anykščiuose liepos 26-28 dienomis!
Vardas, pavardė *
Your answer
El. pašto adresas *
Your answer
Gyvenamasis adresas
Your answer
Telefono numeris *
Your answer
Pasiūlymai, komentarai
Your answer
Kaip norėtumėte prisidėti prie šventės? (pvz: ateisiu į vakaronę ir atsinešiu maisto/gaminsiu vietoje; noriu groti/ dainuoti/ šokti/ deklamuoti eiles/ pristatyti savo kūrybą/ papasakoti apie save vakaronės metu; noriu fotografuoti/ filmuoti, ir kt.)
Your answer
Ar norėtumėte pasakyti trumpą pranešimą - prisistatymą suvažiavimo posėdžio metu?
Su kuo norėtumėte šia žinia pasidalinti? (palikite kontaktus to žmogaus, kuriam galime nusiųsti žinią apie Pasaulio anykštėnų suvažiavimą, ir mes jį pakviesime)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service