PRIHLÁŠKA: Letná škola zručností
👉 Termín: 15.– 18. 08. 2024, Tatranská Lesná

Nebaví ťa len tak sedieť celé leto doma? Chceš využiť časť letných prázdnin naplno a vykročiť do nového školského roka plný vedomostí, skúseností a zážitkov? Ak áno, príď k nám na Letnú školu zručností!

Čakajú ťa workshopy so skvelými lektormi, počas ktorých získaš zručnosti ako efektívne komunikovať, ako rozoznať dezinformácie, hoaxy a bezpečným spôsobom pracovať s internetom, kriticky myslieť, či ako prezentovať a nemať pri tom trému. Okrem toho zažiješ aj množstvo zábavy počas teambuildingových aktivít a večerného programu.

Letná škola je určená žiakom stredných škôl z Prešovského kraja, vo veku od cca 15 - 19 rokov, ideálne pre tých, ktorí ešte nemali veľa skúsenosti s neformálnym vzdelávaním, keďže workshopy poskytnú základné poznatky v daných témach. 

Letná škola je bezplatná. Účastníkom je zabezpečené ubytovanie, strava a občerstvenie počas celého pobytu. Pre záväzné prihlásenie sa je potrebné uhradiť zálohu 30 €, ktorá sa účastníkovi vráti po ukončení pobytu. Ak sa účastník nedostaví na pobyt a nenájde za seba náhradu, záloha mu nebude vrátená.

👉 Ako zaplatiť vratnú zálohu? Vyplňte túto prihlášku, pošlite 30 € prevodom na účet: SK69 1100 0000 0029 2884 0057. Do poznámky pre prijímateľa uveďte: Letná škola a meno účastníka. Takto je vaše miesto na letnej škole definitívne potvrdené.

🏠 Ubytovanie: Škola v prírode Detský raj, Tatranská Lesná. Ubytovanie je zabezpečené v komfortných dvojlôžkových alebo trojlôžkových izbách. Viac tu: http://rajvprirode.sk/

🍕Strava: plná penzia (raňajky, obed, večera a občerstvenie počas celého pobytu)

Lektori:
Sofia Michňáková
Marianna Petrič
Eva Švecová 

Hostia:
Tomáš Kriššák - Overovanie informácií a ochrana duševného zdravia v 21. storočí
Matej Hrabovský
Mená potvrdených hostí a témy workshopov postupne doplníme.

Presný časový harmonogram a pokyny k nástupu na letnú školu vám zašleme cca 2 týždne pred jej začiatkom. Predbežne počítame, že začíname vo štvrtok na obed a končíme v nedeľu obedom.

Kontaktná osoba: Sofia Michňáková, 0944219232
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Meno a priezvisko *
Vek *
E-mail *
Tel. číslo *
Adresa: Ulica a číslo domu  *
Adresa: Mesto a PSČ *
Diéta *
Required
 Alergie *
Meno a priezvisko zákonného zástupcu *
Telefón na zákonného zástupcu *
Pre záväzné potvrdenie miesta na letnej škole je potrebné uhradiť vratnú zálohu vopred. *
Iné obmedzenia, resp. iné dôležité odkazy pre organizátorov *
Odoslaním záväznej prihlášky udeľujem dobrovoľný súhlas Rade mládeže Prešovského kraja, Vajanského 17, 080 01 Prešov, IČO: 37877836 s uchovávaním, spracovaním svojich osobných údajov uvedených v tejto prihláške za účelom organizovania vzdelávacej aktivity v zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov, na dobu 5 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 5 rokov odo dňa jeho udelenia. Zároveň vyhlasujem, že mi boli poskytnuté všetky informácie podľa čl. 13 Nariadenia. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Rada mládeže Prešovského kraja. Report Abuse