Анкета для отримання стипендії на безкоштовну участь в одноденному тренінгу з ненасильницького спілкування
Дорогі педагоги та працівники сфери освіти!

Розуміючи всю важливість сприяння розвитку в українських школах педагогіки партнерства (одного з основних принципів, закріплених в концепції Нової української школи), ми відкриваємо 5 стипендій по 1000 грн на проходження одноденного тренінгу з ненасильницького спілкування * (ННС) з міжнародним сертифікованим тренером Евою Рамбалою ** (Угорщина), який відбудеться 13 жовтня з 10:00 до 18:00 за адресою вул. Івана Мазепи, 1 (ст.м. "Арсенальна").

Метод ненасильницького спілкування вчить нас по-новому виражати себе, допомагає створити душевний зв'язок з іншими, вчить цінувати почуття і потреби, свої та оточуючих, і давати один одному якісний зворотний зв'язок. Тренінг з ННС буде корисний всім, хто хоче навчитися ефективно спілкуватися або вдосконалити свої навички в конфліктології, всім, хто втомився від нерозуміння, від ситуацій тиску, від емоційного вигорання на роботі і вдома.

Ми даруємо Вам унікальну можливість отримати стипендію на безкоштовну участь у тренінгу з ненасильницького спілкування з Евою Рамбалою! Для отримання стипендії заповніть, будь ласка, анкету нижче. Більше інформації про тренінг, а також програму заходу можна знайти за посиланням: http://nvc.empatia.pro

З організаційних питань просимо звертатись за номером 050 442 07 83 (Світлана) або електронною поштою info@empatia.pro

* Ненасильницька Комунікація (ННК) – це метод побудови стосунків між людьми, заснований на чесності, емпатії, доброзичливості, відкритості та шанобливості, який дозволяє врахувати почуття і потреби кожної людини та задовольнити їх.
З ННК ми навчаємося емоційній компенетності – чути наші власні найглибші потреби та потреби інших, а також ідентифікувати і чітко формулювати те, що «живе в нашому серці». Через наголошення на уважному вислуховуванні – як самих себе так і інших – ННК стимулює повагу, уважність, емпатію та породжує взаємне бажання давати від серця.

Nonviolent Communication (abbreviated NVC, also called Compassionate Communication or Collaborative Communication). More about NVC: http://en.wikipedia.org/wiki/Nonviolent_Communication

** Ева Рамбала (Угорщина) – офіційний тренер Міжнародного центру з Ненасильницької Комунікації (CNVC), яка має понад 20 років досвіду роботи тренером з ННК та ефективних комунікацій. Ева є досвідченим медіатором та фахівцем з примирення й відновлення порозуміння у більш ніж 30 країнах світу, працювала з компаніями, дитячими будинками, школами, в’язницями, лікарнями, духовними закладами тощо.

Ваше ім'я *
Your answer
Ваше ім'я *
Your answer
По-батькові *
Your answer
Прізвище *
Your answer
Ваш контактний номер телефону *
Your answer
Ваша електронна адреса *
Your answer
Звідки Ви? *
Місце Вашого проживання (місто, село, область)
Your answer
Місце Вашої роботи *
Your answer
Вкажіть, будь ласка, свою посаду *
Чи знайомий Вам метод ненасильницького спілкування Маршалла Розенберга? *
Ознайомитись із книгою Маршалла Розенберга "Мова життя. Ненасильницьке спілкування" можна тут https://goo.gl/KjssKl (доступна російською мовою)
Чим участь у тренінгу з ненасильницького спілкування може бути корисною для Вас? *
Your answer
Як і з ким Ви плануєте ділитись отриманими знаннями та навичками? *
Your answer
Які проблеми в сфері освіти можна було б вирішити шляхом навчання ненасильницькому спілкуванню? *
Your answer
Чи хотіли б Ви у майбутньому отримувати інформацію про наші освітні ініціативи (проекти, тренінги, навчальні програми)? *
Чи готові Ви залишити відео відгук (Ваші враження) щодо тренінгу після його проходження? *
Згода на обробку персональних даних *
Даю повну згоду на обробку організаційним комітетом заходу моїх персональних даних, зазначених у цій формі
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service