ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ
Для розробки стратегії розвитку проекту "CowLand" в рамках Greenways “Соляна Дорога” на основі повного виробничого циклу молочної продукції в c. Долинське, робоча група зі стратегічного планування проводить опитування місцевих жителів щодо майбутнього розвитку туризму, визначення основних проблем, які заважають формуванню шляхів розвитку на майбутнє.
Просимо Вас дати відповіді на запитання щодо стану і перспектив розвитку туризму на вказаній території, а також потреб щодо підтримки з боку місцевих і регіональних органів влади для створення необхідних для цього умов.
Дане опитування конфіденційне, результати будуть оброблятися незалежними експертами. Оприлюднено буде виключно узагальнені дані.
Ваша думка є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку туризму у регіоні! Просимо Вас дати відповіді на всі запитання анкети.
Телефон для запитань: +38 (066) 0242042
E-mail та номер телефону
Your answer
Що таке “CowLand”?
Це інфраструктурний туристичний проект на базі території селища та молочно-товарного комплексу Долинське. В рамках якого попередньо планується створити: музей молока, сироварню з виробництва крафтового сиру, магазин з асортиментом молочної продукції, територію для виготовлення власними руками деяких видів продукції з молока. Окрім цього плануються інші заходи пов’язані з відпочинком туристів на території с Долинське.
Greenways "Соляна Дорога"
“Соляна Дорога”- це великий інфраструктурний туристичний проект, побудований на історичних матеріалах пов’язаних з розвитком чумацтва, а також усіх дотичних до цього потенційних туристичних об’єктів( зелений туризм, агротуризм, подіевий туризм, гастрономічний туризм, заповідники, фестивальний туризм, виробництво сувенірної продукції). Це туристично-інвестиційний проект трьох ОТГ: Тавричанська, Асканія-Нова та Присиваська, а також міст Берислав (Газі-Кермен), Нова Каховка, Каховка (Іслам-Кермен) та інших органів місцевого самоврядування. За допомогою "Соляної дороги" плануємо 100 000 туристів до 2025р.
Карта туристичного коридору Greenways "Соляна Дорога"
Ваша стать: *
Ваш вік:
Сфера Вашої діяльності: *
Ви працюєте в с. Долинське?( Якщо ні, впишіть селище, місто, район) *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service