Реєстрація на участь у Форумі «Нові антикорупційні інструменти: як чернівчанам застосовувати е-декларації, відкриті реєстри власності та запобігати конфліктам інтересів»
Запрошуємо Вас взяти участь у Форумі “Нові антикорупційні інструменти: як чернівчанам застосовувати е-декларації, відкриті реєстри власності та запобігати конфліктам інтересів”, який відбудеться в Чернівцях 17 березня 2017 року об 11:00. Місце проведення: м. Чернівці, вул. Гонти, 20 (конференц-зал / 2 поверх)

Форум ініціює ГО "Лабораторія демократичних трансформацій" у співпраці з ГО «Чернівецьке громадське ТБ» InfoKey за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

До 1 квітня триває другий етап електронного декларування, що охоплює понад 700 тисяч нових декларантів – публічних службовців. На Форумі ми порушимо питання про те, хто ж має встигнути заповнити декларацію до кінця березня, а також обговоримо не менш важливі антикорупційні новації: запобігання конфлікту інтересів та відкриті реєстри власності. Всі ці інструменти допоможуть українцям подолати корупцію, якщо публічні службовці, журналісти та активісти правильно їх застосовуватимуть.

До участі у Форумі запрошені депутати обласної та міської ради, представники обласної державної адміністрації та міжнародних організацій, провідні експерти з антикорупційної тематики, громадські активісти, журналісти та блогери.

В рамках Форуму також буде презентований ресурс "Буковинські ґешефти", який містить онлайн-базу для запобігання конфлікту на рівні обласної влади, а також серія досліджень ГО "Лабораторія демократичних трансформацій" та ГО "Громадське телебачення Чернівців" InfoKey щодо виявлення фактів конфлікту інтересів публічних службовців.

Спікери:
- Олександр Калітенко, cтарший аналітик Transparency International Україна;
- Андрій Круглашов, національний координатор Руху ЧЕСНО у 2015-2016 роках;
- Вадим Міський, керівник відділу адвокації Реанімаційного Пакету Реформ, секретар Наглядової ради (холдинг каналів UA:Перший, Українське радіо, канал "Буковина" та інших телерадіостанції у кожній області);
- Юрій Дюг​, виконавчий директор ГО "Антикорупційний моніторинг";
- Максим Волошин, редактор Громадського ТБ Чернівців InfoKey;
- Ольга Обершт, аналітик Лабораторії демократичних трансформацій.

Прізвище *
Your answer
Ім'я *
Your answer
Організація / ЗМІ / навчальний заклад, який Ви представляєте *
Your answer
Чому Ви хочете взяти участь у Форумі? Про що Вам найцікавіше дізнатися
Your answer
Електронна пошта *
Your answer
Контактний номер
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms