Dotazník
Ako sa vám dnes býva?

Plánujete najbližšie nejakú zmenu v bývaní, alebo už máte vlastnú skúsenosť so zariaďovaním šťastne za sebou? Zaujímalo by nás, ako to u vás doma vtedy dopadlo.

My dve sa zariaďovaním a navrhovaním interiérov zaoberáme už niekoľko rokov. Sme dizajnérska dvojica, ktorej srdce spolu bije pre krásne interiéry a neustále vylepšovanie bývania. To, čo robí štýlový, funkčný, bezpečný, zdravý a útulný domov riešime takmer denne.

Našou ideou je dať vám do rúk jednoduchý návod aj s osvedčenými tipmi a trikmi, ako si doma poľahky (a často i bez veľkých investícií) vytvoriť "útulno".

Ešte predtým si však chceme overiť, či tvoríme správnym smerom. Nech nepracujeme len s vlastnými domnienkam "od stola", dali sme si za úlohu zistiť, ako to s tým bývaním dnes skutočne je - presnejšie: ako to vnímate vy. Preto nám veľmi pomôžu vaše pravdivé odpovede.

Nejde teda o žiadny test správnych vedomostí. Je to skôr taký náš pilotný prieskum domácej reality. Máme úprimný záujem pochopiť vašu súčasnú situáciu v oblasti bývania a získať nové podnety - aby sme pre vás následne vytvorili obsah, ktorý nielen zaujme, ale aj reálne pomôže. Cenný je preto každý názor, ktorý nám otvorí pohľad na domov vašimi očami.

Odpovede na všetky otázky sú dobrovoľné. Ak sa vám niektorá z nich nebude pozdávať, preskočte ju s kľudom Angličana.

Testovali sme, že celý dotazník by vám nemal zabrať viac než 5-10 minút. (Pokojne sa však rozpíšte!) :-)

Za odpovede vám vopred ďakujeme!


~ Inéz Buci & Iveta Nagyová, autorky prieskumu


P.S. Tento prieskum je anonymný, vyhodnotíme ho ako celkovú množinu štatistických údajov. Pokiaľ výslovne neuvediete svoje meno, vaše odpovede nebude môcť nik spojiť s vašou osobou.

P.S.S. Ak vás však zaujíma, ako to s tým našim prieskumom nakoniec dopadlo, radi vám pošleme info o výstupe - ak nám na konci dotazníka necháte svoj email.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.