Zápis 2020
Vážení rodičové, zveme Vás k zápisu pro školní rok 2020/2021.

Velice si vážíme vašeho zájmu o naši školu. Jsme rádi, že oslovujeme rodiny, které mají opravdový zájem o vzdělání a výchovu svých dětí. Tak jako předchozí rok, i letos bude zápis probíhat formou dopolední návštěvy dětí v naší škole. Program povedou naše primární pedagožky a děti budou rozděleny do skupin po 10 až 15. Zároveň bude u zápisu přítomna školní speciální pedagožka a psycholožka. Sejdeme se v 8:30 a skončíme po 12:00, kdy děti dostanou oběd. Prosíme, abyste na zápis přinesli 100Kč, které uhradí náklady na pitný režim a jídlo. S sebou děti potřebují přezůvky a malou svačinku na dopolední pauzu. Pitný režim zajistíme. Nabízíme Vám i družinu do 17:00.

V rámci zápisu hodnotíme (sociální dovednosti, pozornost, samostatnost, komunikativní dovednosti, grafomotorika, jemná motorika, sluchová analýza, vizuální analýza) - 20b
Dítě má sourozence na ZŠ Navis - až 10b v závislosti na spolupráci s rodinou
Dítě přichází ze školky MŠ Ratolest v Petříkově - až 2b v závislosti na spolupráci s rodinou.
Pokud dítě nemůže k zápisu dorazit, hodnotíme souznění zákonných zástupců dítěte s filozoficko-pedagogickým modelem Základní školy - až 20b.

Je potřeba splnit tyto tři kroky:
1. Své dítě zapište do tohoto formuláře.
2. Se mnou si domluvte schůzku, která proběhne ještě před zápisem. Promluvíme si o směřování naší školy a o specifikách výuky na Navisu. Pokud již na naší škole dítě máte, nebo pokud jsme se již viděli před rokem (a řešíte odklad), není potřeba schůzku domlouvat. Kontaktujte mne na veprek.j@gmail.com nebo na tel. 775029593
3. Vyplňte přihlášku v příloze emailu. Můžete ji přinést na schůzku s panem ředitelem, v den zápisu, nebo můžete naskenovanou poslat na sekretariat@skoly-navis.cz.

Budeme se snažit vyhovět Vašemu výběru data, každopádně od nás dostanete potvrzující email. Do první třídy budeme přijímat nejvýše 20 dětí. Výsledky budou zveřejněny na webu školy nejpozději do 30 dnů od data zápisu.
Těšíme se na setkání.

J. Vepřek, ředitel Základní škola Navis
Vaše příjmení *
Your answer
Vaše jméno *
Your answer
Emailová adresa *
Your answer
Příjmení dítěte *
Your answer
Jméno dítěte *
Your answer
Preferovaný den zápisu *
Budu mít v tento den zájem o družinu?
Poznámka
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy