Аплікаційна форма для отримання грантової підтримки від МБО Фонд Східна Європа для участі в модульній програмі Написання та візуалізація політик на основі даних (Data-based Policy Writing and Visualization)
Написання та візуалізація політик на основі даних (Data-based Policy Writing and Visualization) – це модульна програма для керівників директоратів та експертних груп центральних органів влади і співробітників неурядових організацій.

Її проводить Школа управління УКУ (на факультеті суспільних наук), за підтримки Державного агентства з питань електронного урядування, проекту “Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах” (TAPAS) та міжнародної благодійної організації Фонд Східна Європа.

Фонд Східна Європа запрошує співробітників директоратів та експертніх груп органів центральної виконавчої влади подаватися на отримання грантової підтримки. За результатами конкурсу буде відібрано до 10 учасників, які зможуть пройти навчальну програму безкоштовно.

Кінцевий термін прийому заявок – 10 січня 2019 року. Відібраних кандидатів буде проінформовано електронною поштою до 15 січня 2019 року.

Ім'я та прізвище *
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Контактний номер телефону *
Your answer
Назва центрального органу виконавчої влади *
Your answer
Ваша посада *
Your answer
Над якими політиками Ви зараз працюєте? *
Your answer
З якими проблемами Ви зіштовхуєтеся, працюючи над новими політиками у Вашій організації? *
Your answer
Чому Ви хочете взяти участь в Data-based Policy Writing and Visualization? *
Your answer
Як Ви застосуєте ресурси, здобуті під час Data-based Policy Writing and Visualization? *
Your answer
Звідки Ви дізналися про набір? *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service