EDISON - formularz wypożyczenia do testów
Email *
Co znajduje się w zestawie:
Co chcesz głównie testować? *
Required
Proszę, oznacz, od kiedy chcesz testować roboty (pamiętaj - tydzień testów, a gdy będzie zajęty - umówimy się na inny termin) *
MM
/
DD
/
YYYY
Ważna informacja dot. czasu testowania i opłata za przetrzymanie
Na testy masz maksymalnie 2 tygodnie - po tym okresie ABIX zacznie naliczać opłaty za wypożyczenie (30 zł brutto dziennie).
Informacje prawne zgodnie z RODO
Poniżej znajdziesz informacje, jakie prawo nakazuje mi Ci przekazać. Lubię działać zgodnie z prawem, więc poniższe informacje są naprawdę szczegółowe.
Administratorem Twoich danych osobowych będę ja, tj. ABIX Beata Pieńkos-Jurkiewicz, ul. Kaden-Bandrowskiego 7 lok. 31, 01-494 Warszawa

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych będzie Twoja zgoda, którą wyrazisz, zaznaczając stosowne checkboxy w formularzu poniżej.

Twoje dane zostaną zapisane w formularzu zlokalizowanym na dysku Google i będą przechowywane na serwerze znajdującym się w Stanach Zjednoczonych Ameryki (USA). Nie obawiaj się, firma Google przystąpiła do programu Tarczy Prywatności i zapewnia odpowiedni poziom ochrony danych osobowych wymagany przez przepisy europejskie (patrz: https://www.google.pl/intl/pl/policies/privacy/frameworks/). Dodatkowo Twoje dane zostaną dopisane do bazy aplikacji PipeDrive (https://www.pipedrive.com/pl/privacy).

Twoje dane będą przetwarzane przez nas na potrzeby wypożyczenia oraz zaoferowania Ci potem oferty robotów.

Będziesz mieć prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO.

Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego.

UWAGA!!! Pamiętaj - nie handlujemy danymi, zbieramy je tylko dla naszych potrzeb. Nikomu nie sprzedamy Twojego nr telefonu czy e-maila, czy innych informacji.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne, by otrzymywać zestaw robotów do testów, newsletter i ofertę handlową.
Aby móc wypożyczyć roboty do szkoły ....
Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania zestawu robotów i klocków do szkoły oraz na podany adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach ABIX Beata Pieńkos-Jurkiewicz, ul. Kaden-Bandrowskiego 7 lok. 31, 01-494 Warszawa.

Jeszcze raz zapewniam, że szkoła nie ponosi żadnych kosztów (może poza zakupem 4 baterii AAA) wypożyczenia i transportu zestawu roboty+klocki+podstawka do szkoły.
Ogólne Warunki wypożyczenia:
* szkoła wypożycza na 5 dni kalendarzowych (licząc od dnia otrzymania)
* dostawa do szkoły na koszt ABIX (osobiście lub kurierem lub pocztą)
* odesłanie na koszt szkoły
* szkoła bierze odpowiedzialność za fizyczne uszkodzenie robota lub innych elementów (1 robot 350 zł brutto, klocki EdCreate - 189 zł brutto, podstawkę - 39 zł brutto - w razie uszkodzenia)
* szkoła zapewnia baterie AAA (3 komplety po 4 sztuki) oraz komputer z przeglądarka HTML5 (Firefox, Google Chrome, Internet Explorer, Opera, Vivaldi, Chromium, ....) niezbędne do prawidłowego programowania.

Proszę zapoznać się z treścią informacji o możliwych problemach z programowaniem: http://wiki.cyfrowaszkola.waw.pl/doku.php/public:faq_robot-edison

Jedyne, o co proszę w zamian, to "prawdziwa" relacja z zajęć i Wasza opinia (max. w tydzień po wypożyczeniu) przesłana wraz ze zdjęciami na adres relacja-edison@cyfrowaszkola.waw.pl z informacja na końcu o licencji:
Tekst oraz zdjęcia udostępniamy zgodnie z licencją Creative Commons CC-BY-SA 3.0. Oświadczamy, że posiadamy zgody osób do publikowania wizerunku zgodnie z prawem.(tekst przystępny: http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/)
Nawet, jeśli nie będzie pozytywna, pojawi się na blogu: http://www.superbelfrzy.edu.pl/category/robotyka/ (proszę o 3-4 zdjęcia i kilkanaście zdań).
Co wypożyczamy, informacje logistyczne
Co otrzymujecie do testów?
To więcej niż w zestawie: https://sklep.cyfrowaszkola.waw.pl/robot-edison-stem-starter
Oto szczegółowa lista :
3 roboty EDISON (tak, trzy - dwa do budowania z klockami, trzeci obok)
1 zestaw klocków EdCreate
1 podstawka do wspomagania programowania z komputera
1 książka ze specjalnymi scenariuszami lekcji https://sklep.cyfrowaszkola.waw.pl/pl/p/Ksiazka-Programowanie-robota-EDISON/57

Bardzo prosimy, abyście odesłali do nas roboty, klocki, podstawkę i książkę w tym samym opakowaniu, w którym je otrzymaliście. Akurat nieźle pasuje do wysyłania zestawu.
Ważna informacja dot. czasu testowania i opłata za przetrzymanie
Na testy masz maksymalnie 2 tygodnie - po tym okresie ABIX zacznie naliczać opłaty za wypożyczenie (30 zł brutto dziennie).
Zgoda na warunki wypożyczenia *
Required
Podaj Imię i nazwisko, kontaktowy nr. telefonu i adres szkoły (niezbędne do wysyłki) *
Czy zgadzasz się, abyśmy przechowywali Twoje dane po okresie wypożyczenia i czasami wysłali jakieś informacje lub ofertę? *
Required
Platformy programowania dla różnych etapów edukacyjnych
Oto zestawy, jakie można zbudować z zestawu ......
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy