"Keliaujančių architektūros dirbtuvių 2017" miestelių atrankos anketa
Keliaujančios Architektūros Dirbtuvės - vasaros atostogų metu vykstantis projektas, kuriuo yra siekiama atkreipti visuomenės, ypač vaikų, dėmesį į kasdienę žmogų supančią aplinką ir parodyti, kad jos puoselėjimas gali būti įdomus, žaismingas ir įtraukiantis užsiėmimas, įgyvendinamas realiomis, daug materialių ir žmogiškųjų išteklių nereikalaujančiomis priemonėmis.

Projekto metu vaikai aktyviai įtraukiami į kūrybinį procesą, kurio metu įrengiama nauja arba perprogramuojama esama miestelio viešoji erdvė. Dirbtuvių metu planuojama ir šviečiamoji kultūrinė programa (filmų peržiūros, vedamos diskusijos ir kt.) visai miestelio bendruomenei - KAD vizitas miestelyje savaime tampa įvykiu.

Projekte kviečiame dalyvauti mažuosius Lietuvos miestelius, turinčius iki 1000 gyventojų.

Konkurso dalyvius kviečiame užpildyti šią anketą internete, kurioje prašome pateikti bendruosius kontaktinius duomenis, pristatyti savo miestelį.

Kilus klausimams kreiptis į projekto vadovę Margaritą Kaučikaitę +370 654 14135, atrankos koordinatorę Agnę Motiejauskaitę +37069812302 arba rašyti el. paštu vaikai@archfondas.lt

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms