"Atpakaļ uz skolu 2015" Pieteikuma anketa skolām

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā aicina izglītības iestādes piedalīties akcijā "Atpakaļ uz skolu 2015"!

Akcijas laikā valsts amatpersonas, nevalstiskajā sektorā strādājošie un citi Eiropas Savienības (ES) jautājumu eksperti tradicionāli dodas uz skolām, lai ar jauniešiem dalītos savās zināšanās un darba pieredzē par ES. Akcijas mērķis ir tuvināt ES institūcijas jaunajai paaudzei un sniegt skolēniem unikālu iespēju pārrunāt ES jautājumus ar cilvēkiem, kuri ikdienā saskaras ar dažādām ES politikas jomām.

Akcija "Atpakaļ uz skolu 2015" norisinās no 23. marta līdz 22. maijam. Ekspertu vizītes aicinām ieplānot šajā laika posmā, bet jo īpaši Eiropas nedēļas laikā no 5. līdz 8. maijam.Izglītības iestāžu pieteikšana akcijai ir iespējama no 11. līdz 28. februārim, aizpildot šo tiešsaistes anketu.Pēc anketas aizpildīšanas norādītā informācija tiks nodota ES lietu ekspertiem. Par skolas vizītes norisi Akcijas kooordinatori  Skolas pārstāvi informēs pēc 15. marta, kad būs noslēgusies ekspertu pieteikšanās.


Akciju „Atpakaļ uz skolu 2015” rīko Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar jaunatnes organizāciju „Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai” un biedrību „Eiropas Kustība Latvijā”.

Papildjautājumu gadījumā, lūdzu, rakstīt uz eduards@klubsmaja.lv!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Skola *
Skolas adrese *
Kontaktpersona *
Kontaktpersona ir persona, kas ir atbildīga par skolas dalību akcijā un ar kuru tiks precizēta vizītes norise.
Kontaktpersonas tālruņa numurs *
Kontaktpersonas e-pasts *
Vēlamais kontaktpersonas saziņas laiks
Lūdzu, norādiet laiku, kurā iespējams ar kontaktpersonu sazvanīties darba dienās ārpus stundu un citu pienākuma norises laika (piemēram, starpbrīdī plkst. 12.00).
Vēlamais vizītes datums *
Skolas tiek īpaši aicinātas vizītei izvēlēties dienu Eiropas nedēļas laikā no 5. līdz 8. maijam. Nepieciešamības gadījumā iespējams norādīt citu dienu laika posmā no 23. marta līdz 22. maijam. Izvēlētais vizītes datums var mainīties atkarībā no eksperta iespējām.
MM
/
DD
Papildu komentāri par vizītes norises laiku
Ja nepieciešams, norādiet jebkādu papildu informāciju saistībā ar vizītes norises datumu (piemēram, esat gatavi piemēroties eksperta laika iespējām)
Auditorija *
Required
Skolēnu skaits *
Lūdzu, norādiet paredzamo skolēnu skaitu
Vizītes norise *
Norādiet, vai vizīte plānota mācību stundas vai Eiropas dienai veltīta pasākuma laikā
Ja vizīte paredzēta mācību stundas laikā, norādiet, kādas:
Informācija par ekspertiem
Lūdzu, miniet ES ekspertus, par kuriem esat informēti, ka tie ir Jūsu skolas absolventi. Akcijas koordinatori iespēju robežās ar viņiem sazināsies un aicinās akcijas laikā apciemot tieši Jūsu skolu.
Papildu informācija
Lūdzu, norādiet papildu informāciju, kas varētu būt būtiska vizītes sagatavošanā!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy